Rady k tenisu

Tenis na Sazka Fantasy

Tenis je dalším novým rozšířením hry Sazka Fantasy! Nyní máte možnost v pravidelných soutěžích, vypsaných k turnajům ATP a WTA, poslat do hry svůj výběr čtyř tenistů a hrát o hodnotné ceny, umístění v žebříčku a utkat se v duelech se svými přáteli v partě.

Tým

V tenisových soutěžích si do svého týmu vybíráte pouze čtyři hráče. Vybíráte si z tenistů, účastnících se zápasů, zahrnutých do dané soutěže. Do soutěži zahrnujeme pouze vybrané zápasy z turnajů ATP a WTA, obvykle první kola větších turnajů, aby byl na výběr větší počet tenistů.

Do soutěží zahrnujeme pouze vybrané zápasy a pouze dvouhry. V jedné soutěži mohou být zahrnuty zápasy z ATP i WTA.Bodování

Jednoho z tenistů si, stejně jako ve fotbale i hokeji, zvolíte kapitánem své sestavy a za něj získáváte dvojnásobek bodů.

Pravidla bodování najdete na samostatné stránce a další podrobnosti jsou uvedeny na stránce Pravidla.

Bodování tenisu zahrnuje řadu výkonů a protože je na rozdíl od fotbalu a hokeje novější, bude ještě do budoucna podle potřeby vylepšováno. Neváhejte nám napsat i svůj názor na něj!

Specifika tenisu

Protože konkrétní tenisové duely jsou známy obvykle třeba jen den předem, i naše soutěže budou často vypsány jen s krátkým předstihem před prvním zápasem v soutěži. Doporučujeme proto sledovat hru Sazka Fantasy co nejčastěji, aby vám soutěž neutekla.

Pokud u některého tenisového zápasu nastane situace, kdy se jeden z účastníků dvouhry vymění za jiného, bude tento zápas do soutěže započítán za 0 získaných bodů, protože změnou jednoho ze dvou hráčů v zápase prakticky došlo ke změně celého zápasu.

Máš nějaký dotaz?

Podívej se do našich často kladených dotazů, anebo napiš na fantasy@sazka.cz.

exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: