O co soutěžíme

O co soutěžíme

Ceny pro zimní hry

Hokejový turnaj k zimním hrám o 215.000 Kč

14. - 25. února budeme v hokejovém turnaji k zimním hrám 2018 soutěžit o ceny za celkem 215.000 Kč. Vyhrát můžeš v celkovém pořadí, ale i v jednotlivých kolech. Nikdy není pozdě se zapojit do hry! Stačí si zvolit svou jedenáctku. Vsadíš na český tým, nebo poskládáš lepší?

Nejlepší a nejhorší tým

Tým, který ze všech soutěžních kol turnaje získá v jednom z nich nejvíce bodů, vyhrává 9.000 Kč. Naopak ten, který takto získá bodů nejméně nebo dokonce bude nejvíce v mínusu, získává cenu útěchy 1.000 Kč.

Novinka - Tým se přenáší do dalšího kola

Ve všech dlouhodobých turnajích (nikoliv klasických denních soutěžích) bude tvůj tým automaticky pokračovat z jednoho soutěžního kola do druhého! Mezi koly můžeš svůj tým libovolně měnit, ale i pokud ho nezměníš, tvůj tým v turnaji soutěží dál a sbírá pro tebe body.


Hrajeme o 25.000 Kč v každém kole

Turnaj je rozdělen na 7 kol: 3 kola základní skupiny, kvalifikační kolo, čtvrtfinálové kolo, semifinálové kolo a jako poslední kolo zápas o bronz + zápas o zlato. V každém kole se bude hrát o ceny v hodnotě 25.000 Kč v podobě hotovosti a nákupních poukázek.

Ceny za celkové umístění

1. místo: 20.000 Kč
2. místo: 5.000 Kč
3. místo: 3.000 Kč
4. místo: 2.000 Kč
Kromě toho budou vítězové turnaje zveřejněni v tištěném vydání deníku Sport!

Novinka - Svůj tým můžeš upravovat

Na základě vašich přání je nově možné svůj tým upravovat až do samého začátku prvního zápasu. Můžeš se tak ke svému týmu vrátit a změnit ho podle nejaktuálnějších informací.

exkluzivní ceny do soutěže věnovali:
partnerské sportovní kluby:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: