O co soutěžíme

O co soutěžíme

Ceny pro Sazka eLEAGUE CS:GO

Jarní split Sazka eLEAGUE CS:GO o 100.000 Kč

Česko-slovenská liga elektronického sportu Sazka eLEAGUE se dočkala svého napojení na Sazka Fantasy! Přichází náš první turnaj ve hře Counter-Strike. Sestav si svůj vysněný pětičlenný tým ze skutečných profesionálních hráčů, sleduj všechny zápasy SEL, sbírej body za individuální výkony hráčů a hraj o výhry v hodnotě 100.000 Kč.

Každé kolo hrajeme o 8.100 Kč

V každém ze sedmi základních a tří play-off kol Sazka eLEAGUE budeme hrát o 8.100 Kč. Abys vyhrál některou z desítek výher v hodnotě 500 nebo 300 Kč, stačí postavit svůj tým třeba i jen na jediné kolo.

Betaverze Counter-Strike Fantasy

Jako každou novou hru, i Sazka Fantasy Counter-Strike je zapotřebí otestovat a vyladit. První turnaj je tak v režimu BETAVERZE. Hra není dokončená a budeme ji během turnaje i po turnaji ještě vylepšovat a opravovat. Předem se omlouváme za možné nedostatky a zároveň vás prosíme, abyste nám napsali vaše postřehy a nápady ke hře, a to na naši diskuzi, anebo na fantasy@sazka.cz.


Přenášení týmu

V rámci turnaje bude tvůj tým automaticky pokračovat z jednoho soutěžního kola do dalšího. Mezi koly můžeš svůj tým libovolně měnit, ale i pokud ho nezměníš, tvůj tým v turnaji soutěží dál a sbírá pro tebe body.

Tým můžeš upravovat až do samého začátku prvního zápasu každého kola.
Pozor - Tým se nepřenese z turnaje k základní části do play-off turnaje a bude nutné ho znovu sestavit.

Hlavní výhry - Základní a play-off turnaj

Jarní split bude na Sazka Fantasy rozdělen na dva turnaje. Za celkové umístění v turnaji si ti nejlepší rozdělí vždy 10.000 Kč.

1. místo: 5.000 Kč
2. místo: 2.000 Kč
3. místo: 1.000 Kč
4.-7. místo: 500 Kč

Jak hrát Sazka Fantasy CS:GO

Přečti si, jak hrát Sazka Fantasy CS:GO a podívej se na pravidla bodování.

exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: