O co soutěžíme

O co soutěžíme

Ceny pro MS v hokeji 2019

Kdo nestaví, není Čech!

Sazka Fantasy ti již potřetí přináší možnost sestavit si vlastní tým hokejových mistrů a vyzvat přátele a tisíce dalších trenérů!
V rámci turnaje si zasoutěžíte o výhry za celkem 200.000 Kč a dva z vás se dokonce setkají s Jaromírem Jágrem.

Každý den turnaje hrajeme o 9.500 Kč

15 herních dnů MS bude v Sazka Fantasy turnaji představovat 15 samostatných kol, v každém si zahraješ o výhry v hodnotě 9.500 Kč. Šanci na výhru máš v každém kole, do turnaje se tedy můžeš zapojit kdykoliv. Hrajeme o peníze na ruku i finanční odměny na herní portál Sazka.cz.

Upozornění - 1. kolo bylo z důvodu výpadku vyřazeno z turnaje. Více informací.

Celkové pořadí za 30.000 Kč

Za celkové umístění v turnaji si ti nejlepší rozdělí 30.000 Kč.

1. místo: 5.000 Kč + setkání s Jaromírem Jágrem
2. místo: 4.000 Kč
3. místo: 3.000 Kč
4. - 36. místo: 500 Kč

Tým se přenáší do dalšího kola a můžeš ho upravovat

Svůj tým můžeš upravovat až do začátku prvního zápasu každého kola. V rámci turnaje bude tvůj tým automaticky pokračovat z jednoho soutěžního kola do dalšího.
Setkání s Jaromírem Jágrem

Dva trenéři vyhrají unikátní zážitek – setkání s Jaromírem Jágrem pro dvě osoby. S hokejovou legendou se setká nejlepší trenér podle celkového pořadí v turnaji, stejně jako trenér, který za celý turnaj postaví tým s nejlepším bodovým ziskem za jednotlivé kolo. Vyplatí se proto bojovat až do posledního dne!

Pokud obě ceny vyhraje jeden trenér, přechází jedna výhra na druhého trenéra v celkovém pořadí.

Slosování Fantasy plus o 30.000 Kč

Všichni trenéři, kteří postaví svůj tým pro hokejové MS a kteří zároveň do posledního dne turnaje (26. května) získají rozšířené herní členství Fantasy plus, budou zařazeni do slosování o 30.000 Kč. Členství Fantasy plus můžeš brzy získat i ty a to zcela zdarma. Bude stačit uvést e-mail svého plně ověřeného herního účtu na Sazka.cz a doplnit hráčský profil.

Ve slosování získá 60 náhodně vylosovaných trenérů odměnu 500 Kč na svůj účet na Sazka.cz. Slosování proběhne 29. května dle aktualizovaných pravidel Sazka Fantasy. Zvyš si s Fantasy plus svou šanci na výhru a získej i další výhody!

Z losování budou vyřazeni trenéři, kteří zároveň vyhráli některou z cen (mimo Sazka Tokeny) v některém z kol turnaje nebo za celkové pořadí v turnaji.

exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: