O co soutěžíme

O co soutěžíme

Ceny pro extraligu

Základní část extraligy o 160.000 Kč

Nejvyšší česká hokejová soutěž porkačuje na Sazka Fantasy už čtvrtým rokem. Sezóna bude rozdělena na základní část a play-off. V základní části hrajeme o více než 160.000 Kč a vyhrát můžeš jak za celkové pořadí v turnaji, tak i v jednotlivých kolech.

Každý týden hrajeme o 6.400 Kč

Každý herní týden extraligy budeme v turnaji hrát o ceny za celkem 6.400 Kč. V dalších soutěžích budeme hrát o Sazka Tokeny, které lze vyměnit za hodnotné odměny.


V rámci turnaje bude tvůj tým automaticky pokračovat z jednoho soutěžního kola do dalšího. Mezi koly můžeš svůj tým libovolně měnit, ale i pokud ho nezměníš, tvůj tým v turnaji soutěží dál a sbírá pro tebe body. Tým můžeš upravovat až do samého začátku prvního zápasu každého kola

Hlavní výhry

Za celkové umístění v turnaji si ti nejlepší rozdělí 10.000 Kč. Hlavní výhry jsou nižší než obvykle z důvodu vysokého rizika, že sezóna bude přerušována a možná i předčasně ukončena. 20.000 Kč z hlavních výher proto přesunujeme jako výhry navíc do jednotlivých kol.

1. místo: 5.000 Kč
2. místo: 3.000 Kč
3. místo: 2.000 Kč

Slosování "Lucky Losers" o ceny za 30.000 Kč

Všichni trenéři, kteří 16.10. budou mít členství Fantasy+, kteří budou za posledních 30 dní mít v rámci celého Sazka Fantasy vsazený alespoň jeden tým, a kteří přitom za tuto dobu nevyhráli žádnou finanční odměnu, budou navíc zařazeni do slosování o výhry v hodnotě 30.000 Kč.

Slosování proběhne v říjnu pomocí certifikovaného systému a 20 šťastlivců v něm vyhraje 1.500 Kč na svůj herní účet na Sazka.cz.

exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: