O co soutěžíme

O co soutěžíme

Ceny

Turnaj k základní části Extraligy o 150.000 Kč

V turnaji k základní části Extraligy hrajeme o ceny za 150.000 Kč! Každý týden si výherci rozdělí alespoň 5.600 Kč a na konci turnaje si ti nejlepší z vás odnesou celkem 35.000 Kč za celkové umístění.

Zájezd do USA za Jaromírem Jágrem

V roce 2017 jsme poslali výherce našeho hokejového turnaje na zájezd do USA na Miami za Jaromírem Jágrem! A jak takový zájezd vypadá?

Výhry za denní soutěže i za sezónní turnaje

Nezáleží na tom, kdy se zapojíš do hry, vyhrát můžeš kdykoliv! Odměňujeme nejlepší umístění v turnajích vypsaných k části ligové sezóny nebo například k mistrovství světa, stejně jako nejlepší umístění v jednotlivých turnajových kolech. Další ceny můžeš ulovit v denních soutěžích mimo turnaje.

VIP soutěže

Hraješ Sazka Fantasy pravidelně? Pro naše nejvěrnější hráče pravidelně pořádáme VIP soutěže o hodnotné ceny se vstupem za několik set Sazka Tokenů. Pokud si dokážeš našetřit na vstupné, šance na výhru v takové soutěži je vysoká.Podzimní část 1. české ligy o 200 000 Kč

Podzimní část sezóny 1. české ligy poběží v osvědčeném turnajovém formátu. Novinkou jsou však ceny - každé 1. kolo v měsíci budeme hrát o ceny za 20.000 Kč! Ten nejlepší trenér turnaje pak ukořistí dokonce 30.000 Kč.

Zájezd na Premier League a věcné ceny

Další hráč Sazka Fantasy si zaletěl na zápas Arsenal - Manchester United. A další desítky výherců ukořistily podepsané dresy Sparta Praha, kopačky Davida Lafaty, anebo tenisové vybavení Tomáše Berdycha.

Sazka Tokeny

Pro vstup do bonusových soutěží mimo turnaje, ve kterých rozdáváme často ty nejlepší ceny, většinou potřebuješ Sazka Tokeny. Ty získáš v soutěžních kolech v rámci turnajů třeba každý den. Sazka Tokeny tam vyhrává až celá polovina soutěžících.

Stovky poukázek

Ne každému se podaří ukořistit jednu z hlavních výher, každý měsíc u nás ale v turnajích i denních soutěžích vyhrají stovky hráčů nákupní poukázky v celkové hodnotě 30.000 Kč i více!

exkluzivní ceny do soutěže věnovali:
partnerské sportovní kluby:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: