O co soutěžíme

O co soutěžíme

Ceny

Zájezd do USA za Jaromírem Jágrem

V roce 2017 jsme poslali výherce našeho hokejového turnaje na zájezd do USA na Miami za Jaromírem Jágrem! A jak takový zájezd vypadá?

Výhry za denní soutěže i za sezónní turnaje

Nezáleží na tom, kdy se zapojíš do hry, vyhrát můžeš kdykoliv! Odměňujeme nejlepší celková umístění v turnajích vypsaných k části ligové sezóny nebo například k mistrovství světa, stejně jako nejlepší umístění v jednotlivých turnajových kolech. Další ceny můžeš ulovit v denních soutěžích mimo turnaje.

VIP soutěže

Hraješ Sazka Fantasy pravidelně? Pro naše nejvěrnější hráče pravidelně pořádáme VIP soutěže o hodnotné ceny se vstupem za několik set Sazka Tokenů. Pokud si dokážeš našetřit na vstupné, šance na výhru v takové soutěži je vysoká.

Zájezd na Premier League a věcné ceny

Další hráč Sazka Fantasy si zaletěl na zápas Arsenal - Manchester United. A další desítky výherců ukořistily podepsané dresy Sparta Praha, kopačky Davida Lafaty, anebo tenisové vybavení Tomáše Berdycha.

Sazka Tokeny

Pro vstup do bonusových soutěží mimo turnaje, ve kterých rozdáváme často ty nejlepší ceny, většinou potřebuješ Sazka Tokeny. Ty získáš v soutěžních kolech v rámci turnajů třeba každý den. Sazka Tokeny tam vyhrává až celá polovina soutěžících. Tokeny můžeš také vyměnit za odměny v našem Obchodě.

exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: