O co soutěžíme

Předvánoční soutěž s HET ligou o 100 000 Kč

Kvalifikuj se zdarma 18.11. nebo 25.11. do finále předvánoční soutěže a hraj už 2.12. o ceny za 100 000 Kč! Z každé kvalifikace postupuje 30 nejlepších. První místo vyhrává 15 000 Kč v hotovosti. Každý se může kvalifikovat pouze jednou. Případné odložené zápasy jsou vyhodnoceny za 0 bodů.

Ligové žebříčky

Ke všem ligám spouštíme žebříčky na podzimní část sezóny, ve kterých si ti nejlepší na konci roku rozdělí výhry za celkem 50 000 Kč. Bojuj v žebříčku podle celkového bodového zisku nebo průměrného umístění!

Lístky na zápasy

V nové sezóně budeme soutěžit o desítky lístků na všechny domácí zápasy fotbalové Sparty i Plzně, stejně jako zápasy hokejové Sparty v O2 Areně. Chceš si s kámošem zajít na zápas? Sleduj aktuální soutěže!

Předvánoční soutěž s Extraligou o 100 000 Kč

15.11., 24.11., 3.12. nebo 8.12. se můžeš zdarma kvalifikovat do hokejové předvánoční soutěže o ceny za 100 000 Kč! Z každé kvalifikace do finále 20.12. postupuje 20 nejlepších. I zde první místo vyhrává 15 000 Kč v hotovosti. Každý se může kvalifikovat pouze jednou. Případné odložené zápasy jsou vyhodnoceny za 0 bodů.

Tenisové vybavení Tomáše Berdycha

Jako další sport na Sazka Fantasy přinášíme tenis! Tenisové soutěže budou pořádány alespoň dvakrát týdně a budete v nich mimo jiné hrát o sportovní vybavení Tomáše Berdycha.

Sazka Tokeny

Pro vstup do soutěží s nejlepšími cenami potřebuješ Sazka Tokeny, které získáš v ostatních soutěžích třeba každý den. Sazka Tokeny vyhrává až celá polovina soutěžících. Čím více jich budeš mít, tím lépe.

VIP přístup do předvánočních soutěží

Patříš mezi největší VIP hráče a veterány Sazka Fantasy? Za našetřených 1 500 Sazka Tokenů si můžeš koupit postup do finále HET nebo Extraliga předvánoční soutěže! Napiš nám do 27.11. pro zakoupení přístupu do HET finále a do 18.12. 12:00 pro přístup do Extraliga finále na email fantasy@sazka.cz. Nelze kombinovat s postupem z kvalifikace.

Sportovní vybavení za 150 000 Kč

Ke každému kolu 1. české ligy až do 24.11. nás čeká kvalifikační soutěž, ze které pět nejlepších postoupí do měsíčního finále o poukázky do obchodu Top4football.cz v hodnotě 50 000 Kč! Poslední finále se koná v prosinci.

Stovky poukázek

Ne každému se podaří ukořistit jednu z hlavních výher, každý měsíc u nás ale v běžných denních soutěžích vyhrají stovky hráčů nákupní poukázky v celkové hodnotě 30 000 Kč i více!

Autorská práva

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serverů CZECH NEWS CENTER a.s. jsou bez písemného souhlasu této společnosti zakázány.

RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.

CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány,přepisovány nebo redistribuovány.

© 2008 - 2017 CZECH NEWS CENTER a.s.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Rozumím