O co soutěžíme

International Champions Cup

18. - 30. července budeme na Sazka Fantasy v soutěžích ke všem zápasům prestižního Int. Champions Cupu v USA a Asii hrát o ceny celkem za 20 000 Kč. Dalších 10 000 Kč si rozdělí deset nejlepších v žebříčku k ICC.

Ligové žebříčky

Ke všem ligám spouštíme žebříčky na podzimní část sezóny, ve kterých si ti nejlepší na konci roku rozdělí výhry za celkem 50 000 Kč.

Lístky na zápasy

V nové sezóně budeme soutěžit o desítky lístků na všechny domácí zápasy fotbalové Sparty i Plzně, stejně jako zápasy hokejové Sparty v O2 Areně. Chceš si s kámošem zajít na zápas? Sleduj aktuální soutěže!

Obuj si legendu

Už v srpnu pro vás připravujeme mimořádnou fotbalovou soutěž o unikátní cenu - výherce získá kopačky Davida Lafaty, použitý a zároveň i nový, podepsaný pár!

Sazka Tokeny

Pro vstup do soutěží s nejlepšími cenami potřebuješ Sazka Tokeny, které získáš v ostatních soutěžích třeba každý den. Sazka Tokeny vyhrává až celá polovina soutěžících. Čím více jich budeš mít, tím lépe.

Zájezdy za zážitky

Každého půl roku soutěžíme o zájezd na zápas jedné z prestižních sportovních lig. Ti nejšikovnější na Sazka Fantasy už vyhráli zájezd do USA za Jaromírem Jágrem nebo zájezd na zápas Premier League. Zapoj se do kvalifikací o další zájezd už od září!

Sportovní vybavení od Top4football

Ke každému červencovému a srpnovému kolu 1. české ligy nás čeká kvalifikační soutěž, ze které pět nejlepších postoupí do zářijového finále o poukázky do obchodu Top4football.cz v hodnotě 50 000 Kč!

VIP soutěže

Pro ty, kteří si Sazka Fantasy již zamilovali a ve hře se jim více daří, pořádáme obvykle dvakrát měsíčně VIP soutěže o ceny za 7 000 Kč se vstupem za několik set Sazka Tokenů.

Stovky poukázek

Ne každému se podaří ukořistit jednu z hlavních výher, každý měsíc u nás ale v běžných denních soutěžích vyhrají stovky hráčů nákupní poukázky v celkové hodnotě 30 000 Kč i více!

Autorská práva

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serverů CZECH NEWS CENTER a.s. jsou bez písemného souhlasu této společnosti zakázány.

RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.

CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány,přepisovány nebo redistribuovány.

© 2008 - 2017 CZECH NEWS CENTER a.s.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Rozumím