O co soutěžíme

Ligové žebříčky

Ke všem ligám spouštíme žebříčky na podzimní část sezóny, ve kterých si ti nejlepší na konci roku rozdělí výhry za celkem 50 000 Kč. Bojuj v žebříčku podle celkového bodového zisku nebo průměrného umístění!

Dresy, kopačky a další

V mimořádných soutěžích už jsme rozdali desítky podepsaných dresů pražské Sparty nebo kopačky Davida Lafaty. Těšit se můžete i na další sportovní vybavení.

Lístky na zápasy

V nové sezóně budeme soutěžit o desítky lístků na všechny domácí zápasy fotbalové Sparty i Plzně, stejně jako zápasy hokejové Sparty v O2 Areně. Chceš si s kámošem zajít na zápas? Sleduj aktuální soutěže!

29. září hrajeme o lístky na Chinaski

29. září nás čeká soutěž o zase zcela jinou cenu - 40 lístků na nultý koncert Chinaski, konající se 23.10. v Ostravě. Chceš vyhrát dva z nich? Tak sestav jednu z nejlepších sestav do HET ligy!

Zájezd na zápas Real Madrid - Sevilla

Od 9. září z každého kola Premier League a Ligy mistrů postoupí dva nejlepší do listopadového finále o zájezd pro dva na zápas Real Madrid - Sevilla konající se 10.prosince v Madridu. Ti nejšikovnější na Sazka Fantasy už vyhráli zájezd za Jaromírem Jágrem nebo zájezd na zápas Premier League.

Sazka Tokeny

Pro vstup do soutěží s nejlepšími cenami potřebuješ Sazka Tokeny, které získáš v ostatních soutěžích třeba každý den. Sazka Tokeny vyhrává až celá polovina soutěžících. Čím více jich budeš mít, tím lépe.

Sportovní vybavení za 150 000 Kč

Ke každému kolu 1. české ligy nás čeká kvalifikační soutěž, ze které pět nejlepších postoupí do měsíčního finále o poukázky do obchodu Top4football.cz v hodnotě 50 000 Kč! Finále se koná v září, říjnu a listopadu.

VIP soutěže

Pro ty, kteří si Sazka Fantasy již zamilovali a ve hře se jim více daří, pořádáme obvykle dvakrát měsíčně VIP soutěže o ceny za 7 000 Kč se vstupem za několik set Sazka Tokenů.

Stovky poukázek

Ne každému se podaří ukořistit jednu z hlavních výher, každý měsíc u nás ale v běžných denních soutěžích vyhrají stovky hráčů nákupní poukázky v celkové hodnotě 30 000 Kč i více!

Autorská práva

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serverů CZECH NEWS CENTER a.s. jsou bez písemného souhlasu této společnosti zakázány.

RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.

CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Copyright (2008) The Associated Press (AP) - všechna práva vyhrazena. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány,přepisovány nebo redistribuovány.

© 2008 - 2017 CZECH NEWS CENTER a.s.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Rozumím