Jak hrát v partě

Moje parta

V rámci své party hraješ s kamarády v soukromé skupině a můžete si snadno porovnávat výsledky. V partě uvidíš seznam členů, společný chat a také seznam vašich minilig.

Můžeš být členem až patnácti part, v každé může být až třicet členů. Partu můžeš vytvořit tlačítkem "+" v sekci Moje parta. Anebo můžeš dostat od kamaráda odkaz, přes který do party vstoupíš.

Odkaz pro pozvání kamaráda získáš kliknutím na tlačítko "+" v seznamu členů party. V budoucnu bude také možné pozvat kamaráda přes Facebook nebo požádat o vstup do party.

Miniligy a duely

Každá parta si zakládá své miniligy, ve kterých její členové spolu soupeří v jednotlivých sportovních ligách. Miniligu vytváří kapitán party, ostatní členové jsou do ní automaticky zařazeni.

V minilize najdeš vypsané soutěže na celé ligové kolo, ve kterých vám hra rozlosuje duely mezi členy party. V rámci duelu se porovnává bodový zisk tvé sestavy s bodovým ziskem sestavy soupeře. Pozor! Aby se tvá sestava mohla účastnit duelů v rámci party, musí být vytvořena až po tvém vstupu do miniligy. Duelová soutěž je zároveň běžnou soutěží Sazka Fantasy o ceny.

Bodování

V každé minilize vedle vypsaných duelových soutěží uvidíš žebříček celkových bodových zisků každého člena party, stejně jako počet výher (3 body), proher (0 bodů) a remíz (1 bod). Kdyby si tvůj protivník náhodou zapomněl udělat sestavu, vyhráváš kontumačně a máš tři body jisté.

Když na tebe v duelech vyjde liché místo, budeš hrát proti bodovému průměru všech členů party.

A nakonec v přehledné tabulce najdeš, kdo a jak s kým hrál.

Máš nějaký dotaz?

Podívej se do našich často kladených dotazů!

exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: