Isport vám přináší:

Exkluzivní Fantasy zpravodajství

Jedině na isport.cz se dozvíš zákulisní tipy a informace bookmakerů, které budou hýbat nadcházejícími zápasy. Vyber si svůj tým podle profesionálů.

5059504 img sazka v0
04.07. 17:00

Hraj o 200 tisíc! Sestav si tým z hráčů fotbalové ligy a poraz všechny soupeře

Letní pauza míří do svého finiše a první fotbalová liga je už za dveřmi. To je výborná zpráva i pro hráče Sazka Fantasy, kteří se mohou těšit na další dlouhodobý turnaj. A o co budeme hrát? V podzimní části vás čekají boje o 200 tisíc korun!

Celý článek →
5077482 img sport hokej nhl dallas faksa calgary gillies giordano v0
Dnes / 07:25

Přestupy NHL ONLINE: Rittichův konkurent je v Calgary pod smlouvou

Základní část ročníku 2017/18 je dávno pryč a také boje o Stanley Cup jsou za námi. Draft se letos konal v Dallasu a následuje také tradiční červencové otevření trhu s volnými hráči. Během první hodiny přestupů podepsali nové smlouvy hned tři čeští hráči. Debaty o výměnách a spekulacích jsou na denním pořádku, proto sledujte server iSport.cz a veškeré přestupy, podpisy a spekulace.

Celý článek →
4971757 img fotbal prestupy online v0
13.07. 09:50

Fotbalové přestupy ONLINE: Kdo změní v létě dres?

Sledujte fotbalové přestupy, jednání i spekulace ONLINE na iSport.cz.

Celý článek →
5060469 img sport hokej reprezentace extraliga pardubice budik v0
05.07. 17:20

Přestupy v extralize ONLINE: Změny v Pardubicích, končí Ján Sýkora, vrací se bek Budík

ONLINE | Hokejová Tipsport extraliga zná šampiona, sestupující, i nováčky, a začínají vycházet na povrch nové prodloužené smlouvy, spekulace o přestupech a změny v jednotlivých kádrech. Koho jednotlivé kluby udržely a kdo po 1. květnu změní dres? Přestupy v Tipsport extralize pro vás sledujeme ONLINE na iSport.cz!

Celý článek →
3842377 img sazka v0
02.07. 12:51

Začíná fantasy Wimbledonu! Hraj o 30 tisíc a Berdychovy podepsané boty

Asi nejslavnější tenisový turnaj se právě rozběhl. A díky Sazka Fantasy můžete být součástí Wimblendonu i vy. Vyberte si do svého týmu ty nejlepší tenisty, sledujte jejich výkony a podle toho sbírejte fantasy body. Na ty nejúspěšnější uživatele čekají skvělé ceny včetně podepsaných bot Tomáše Berdycha. Fantasy Wibledonu hrajte ZDE>>.

Celý článek →
5042729 img sport hokej nhl tavares mrazek neal v0
26.06. 04:35

TOP 10 volných hráčů NHL: Kde stojí o Mrázka? Hitem může být Tavares

Neděle je tím dnem, na který se tento týden těší snad každý fanoušek NHL. V tu chvíli se totiž otevře v zámoří trh s volnými hráči a začnou se měnit dresy! Jako každé léto je ve hře slušné množství velkých jmen, tentokrát v čele s Johnem Tavaresem, Mikem Greenem či Jamesem Nealem. A kam zamíří třeba takový Petr Mrázek? Server iSport.cz si posvítil na desítku největších letošních lákadel.

Celý článek →
5060527 img sport nhl montreal canadiens weber v0
20.06. 19:25

TOP zajímavosti z NHL: Weber prošvihne start sezony, rehabilitace potrvá půl roku

Góly, body, čísla. Zámořská NHL se přímo topí ve statistikách, experti tlačí informace ze všech stran a není třeba si nic nalhávat, i díky tomu je soutěž tak poutavá. Každý den se může přepisovat historie. Server iSport.cz si teď na veškeré zajímavosti v tomto směru pořádně posvítí a denně vám přinese množství poutavých informací.

Celý článek →
5020744 img sport fotbal messi ronaldo v0
14.06. 10:15

Největší hvězdy MS? Messi s extra motivací i mladík z bundesligy

Fotbalové mistroství světa je konečně tu. Díky Sazka Fantasy můžeš být jeho součástí i ty! Jak na to? Sestav si na www.sazkafantasy.cz svou sestavu z reálných hráčů, sleduj, jak ti podle svých výkonů sbírají fantasy body a hraj o 160 tisíc. Kdo z hvězd na MS podle expertů deníku Sport zazáří?

Celý článek →
5018175 img sport fotbal ms fotbal 2018 peru guerrero v0
11.06. 11:52

PĚT překvapení MS? Diamant z Maroka i ten, co měl problémy s kokainem

Fotbalové šílenství může vypuknout! Mistrovství světa je už za rohem a díky Sazka Fantasy můžete u toho být i vy. Sestavte si vlastní tým z hráčů světového šampionátu a hrajte o 160 tisíc korun. Na kom můžete ušetřit a vyplatí se ve vašem týmu? Podívej se na pět možných největších překvapení turnaje. Sestav si vytvoř na www.sazkafantasy.cz.

Celý článek →
exkluzivní ceny do soutěže věnovali:
partnerské sportovní kluby:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: