vám přináší:

Exkluzivní Fantasy zpravodajství

Jedině na isport.cz se dozvíš zákulisní tipy a informace bookmakerů, které budou hýbat nadcházejícími zápasy. Vyber si svůj tým podle profesionálů.

02.08. 12:41

Premier League se blíží! Sestav si vlastní tým z hvězd anglické ligy a hraj o tisíce

Po startu české fotbalové ligy se blíží i zahájení slavné Premier League! Ta samozřejmě na Sazka Fantasy nesmí chybět. Turnaj k podzimní části anglické ligy je již otevřen a navíc hrajeme o výhry za více než 150 tisíc! Vytvoř si vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body podle jejich výkonů a hraj o parádní ceny. Co všechno nás na podzim čeká?

Celý článek ➡
Dnes / 19:17

Přestupy v extralize ONLINE: Norský bek zabojuje o smlouvu v Kladně

Sezona 2020/21 už je minulostí. 1. květnem oficiálně začalo přestupové období pro nový ročník hokejové Tipsport extraligy, ve kterém se již bude sestupovat! České kluby mohou konečně vytáhnout delší dobu dohodnuté smlouvy z šuplíku, ladit poslední detaily nových kontraktů a odhalovat posily. Podpisy, přestupy, výměny, příchody borců ze zahraničí i zajímavosti. Všechny extraligové transfery sledujeme ONLINE na iSport.cz.

Celý článek ➡
30.07. 09:25

Pravděpodobné sestavy: poradí si Teplice se Slavií? Liberec čeká šlágr se Spartou

Druhé kolo české nejvyšší fotbalové soutěže je tady! Už dnes v 19 hodin ho zahájí střet mezi Teplicemi a Slavií. Připíše si Sparta v sobotním šlágru s Libercem druhé vítězství v této ligové sezoně? Podívej se na pravděpodobné sestavy, vytvoř si na Sazka Fantasy vlastní tým z reálných hráčů, sbírej body podle jejich výkonů a hraj o 150 tisíc korun!

Celý článek ➡
24.07. 09:28

Pravděpodobné sestavy: Jílek se vrací na Letnou a Plavšičova premiéra ve Slavii

Nová sezona české nejvyšší fotbalové soutěže je opět tady a s ní i oblíbená Sazka Fantasy! Trenéra Jílka čeká obnovená soutěžní premiéra na lavičce Olomouce. S čím vyrukuje na Spartu, kterou v minulosti vedl? Kdo by mohl dostat šanci v základu Slavie, která dost posilovala? Podívej se na pravděpodobné sestavy, vytvoř si na Sazka Fantasy vlastní tým z reálných hráčů a sbírej body podle jejich výkonů.

Celý článek ➡
16.07. 12:00

Fotbalové přestupy ONLINE: všechny novinky z českých i zahraničních klubů

Sledujte fotbalové přestupy, jednání i spekulace ONLINE na iSport.cz.

Celý článek ➡
16.07. 09:25

Fotbalová liga se vrací! Vytvoř si vlastní sestavu a hraj o 150 tisíc!

Už příští sobotu startuje nová sezona české nejvyšší fotbalové soutěže a s ní i oblíbená Sazka Fantasy! Nováček první ligy Hradec Králové přivítá Bohemians, Slavia jede do Zlína a Sparta vyzve Olomouc. Koho zvolíš do ideální jedenáctky? Turnaj k podzimní části české ligy je již otevřen a navíc hrajeme o výhry za více než 150 tisíc! A co dalšího nás čeká?

Celý článek ➡
17.06. 09:40

Důležitá bitva s Chorvatskem už zítra! Kdo se podle expertů prosadí?

Česká fotbalová reprezentace vyzve zítra ve druhém zápase na mistrovství Evropy Chorvaty. Už dnes si ale můžeš na Sazka Fantasy zvolit sestavu čtvrtého hracího kola, kde nás kromě zápasu českého týmu čeká i pikantní duel Anglie se Skotskem. Kterým hráčům se bude dařit nejvíc? Inspirovat se můžeš sestavami redaktorů deníku Sport. A nezapomeň na výzvu Česko vs. Chorvatsko o 50.000 Kč!

Celý článek ➡
15.06. 10:00

Sazka Fantasy přichází na play off s novým turnajem, bojuj o parádní ceny!

Sazka Fantasy se během jarního splitu stala neodmyslitelnou součástí Sazka eLEAGUE v Counter-Strike: Global Offensive. První turnaj končí společně se základní části, hned v play off se ale fanoušci mohou těšit na další Sazka Fantasy CS:GO o hodnotné ceny!

Celý článek ➡
11.06. 10:00

Fotbalové ME startuje! Sestav si vlastní tým a hraj o 250.000 Kč

Svátek fotbalu je tady! S ročním odkladem přichází tolik očekávané EURO a na Sazka Fantasy nemůže chybět! Všechno vypukne už dnes večer soubojem Turecka s Itálií. Vy si ale už teď můžete vytvořit vlastní tým z reálných hráčů a v každém kole si navíc zahrát o rekordní výhry v hodnotě 18.500 Kč! Podívejte se, co všechno nás na Sazka Fantasy čeká.

Celý článek ➡
Kompletní Zpravodajství →
exkluzivní ceny do soutěže věnoval:
partnerský klub:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: