Sazka Fantasy Blog

Sazka Fantasy Blog

27. 03. 2018

MĚNÍME GRAFIKU

Nazdar trenéři,

máme pro vás žhavou novinku, které jste si jistě už všimli. Ano, po roce fungování Fantasy měníme grafiku! Jde nám vždy hlavně o vaši spokojenost a opravdu posloucháme, co nám říkáte. Tmavý design je lepší pro večerní hraní, aby na vás monitor tolik nesvítil. Doufáme, že se vám líbí! Grafiku jsme testovali na mnoha různých zařízeních a prohlížečích tak, aby bylo vše dobře vidět. Pokud byste ovšem přesto měli problém něco přečíst, napište nám.

A tohle není jediná změna, kterou můžete čekat. Na Fantasy usilovně makáme a v příštích týdnech nasadíme hned několik revolučních novinek, které žádná Fantasy platforma v Česku nikdy neměla. Nemusíte mít ale strach, do pravidel teď sahat nebudeme :)

Naše vize směřuje k modernímu Fantasy systému plnému aktuálních soutěží a proto se už můžete těšit na nové turnaje k hokejovému a fotbalovému mistrovství o stovky tisíc korun. Konec konců, ve Fantasy už jsme vyplatili výhercům přes 2 000 000 Kč a s tím nehodláme přestávat!

Děkujeme za vaši přízeň. Hodně stěstí ve hře.

12. 02. 2018

TURNAJE STARTUJÍ SE SPOUSTOU NOVINEK!

Ahoj trenéři.

Olympiáda je v plném proudu a Česká republika má na kontě již dvě biatlonové medaile – gratulujeme Veronice Vítkové a Michalovi Krčmářovi ke krásnému výsledku. Ovšem to hlavní, na co všichni čekáme – tedy hokejový olympijský turnaj, se rozběhne již ve středu 14. února! To pro nás znamená posledních pár dní na dotažení dalších vylepšení, zde je jejich výčet:

 • Aktualizovali jsme soupisky hokejistů na Zimní hry – nezapomeňte si tedy upravit svou sestavu
 • Opraveno rozlišení hlavního tlačítka „hrát zdarma“, aby indikovalo stav vašeho týmu, např. "kompletní"
 • Moje parta – navýšili jsme počet part, kterých můžete být členem, na 10 namísto 3
 • Sazka Tokeny jsme zobrazili u ikonky uživatele (původně byly až v „můj účet“)
 • Odstranili jsme mazání filtru při výběru hráče
 • Zvýraznili jsme označení, že hokejový brankář nemůže být kapitánem
 • Upravili a zpřesnili jsme popisky u jednotlivých soutěží
 • Opravili jsme chybovou hlášku, že „tým není vsazený“, když vsazený byl
 • Opravili jsme špatný součet bodů týmu
 • Opravili jsme vyhledávání přezdívky v žebříčku
 • Více jsme znázornili výběr „kapitána“ (také na mobilní verzi)

Ještě více jsme zapracovali na mobilní verzi:

 • Zlepšili jsme ovládání party
 • Dotáhli jsme zobrazování na velmi malých rozlišeních
 • Zlepšili jsme zobrazování na iOS zařízeních

A v neposlední řadě jsme spustili další turnaj – českou fotbalovou ligu

To je výpis posledních „patch notes“ před startem hokejového turnaje, další vylepšení na sebe nenechají dlouho čekat. Do té doby vám přejeme šťastnou ruku při výběru těch správných sportovců ať už v olympijském turnaji, nebo ve hvězdami nabité české fotbalové lize.

Držíme palce!

Sazka Fantasy team.

25. 01. 2018

PF 2018 & nová SAZKA FANTASY

Zdravíme všechny trenéry!

Přejeme vám úspěšný start sportovně nabitého roku 2018. Čeká nás spousta sportovních zážitků - za pár týdnů začíná Zimní olympiáda, startuje jarní pronásledování Plzně v osobnostmi nabité HET lize, Real Madrid bude v lize mistrů usilovat o zlatý hattrick. Kromě toho nás čeká hon na Manchester City v Premier league a potom si vychutnáme sportovní vrchol tohoto roku, Mistrovství světa v hokeji i ve fotbale.

Celý rok 2017 jsme sbírali data a vaše doporučení. Na základě těchto podnětů jsme se rozhodli přidat do naší hry dlouhodobé turnaje – možnost vytvořit pouze jednu sestavu, která se přenáší a kterou můžete po dobu turnaje libovolně upravovat. Tyto turnaje se postupem roku stanou hlavním obsahem celého Sazka Fantasy. Denní soutěže budou v menším rozsahu pokračovat, a to zejména jako VIP soutěže za Sazka Tokeny. Turnaj „Zimní hry“ je už vypsán a můžete v něm soutěžit o ceny pro nejlepšího trenéra turnaje (20 000 Kč), skvělé ceny pro vítěze každého kola (rozdáváme 25 000 Kč v každém kole), ceny za nejlepší sestavu turnaje (9 000 Kč) nebo o cenu útěchy. Celkem na vás čeká přibližně 400 výher a přes 215 000 Kč ve výhrách!

Vzhledem k nabitému sportovnímu kalendáři jsme museli novinky do hry přidat už minulý týden, což se bohužel neobešlo bez drobných komplikací, za což se vám omlouváme. Naštěstí jsme o žádná data a sestavy nepřišli a veškeré soutěže byly opraveny.

Nová verze hry obsahuje následující vylepšení

 • Turnaje, v rámci kterých se soutěží o ceny za celkové umístění i jednotlivá kola
 • Přenášení sestavy v rámci turnajů
 • Nová a několikanásobně rychlejší mobilní verze hry
 • Handicap umožňující vsazení týmu s rozpočtem nad 100 milionů
 • Rychlejší a přehlednější výběr hráčů do týmu

Věříme, že nová verze hry vyvíjená ve spolupráci se společností Allodium se vám bude líbit. Budeme postupně přidávat další vylepšení a vše ladit podle vašich postřehů – vždy uvítáme kritiku. V případě jakýchkoli nápadů, námětů nebo dotazů se proto na nás obracejte prostřednictvím e-mailu fantasy@sazka.cz.

Ještě jednou děkujeme za přízeň, držíme vám palce a přejeme vše nejlepší v tomto sportovně významném roce!

Sazka Fantasy team.

exkluzivní ceny do soutěže věnovali:
partnerské sportovní kluby:
gaming ambasadoři:
partneři projektu: