Žádné body za výhru po penaltách

#1

Přijde mi nanic, že hráči, kteří dosáhli výhry po penaltách nedostanou body za výhru. Vyhráli a postoupili, tak v čem je problém?

3 Likes
#2

Problém je v pravidlech :smiley:

#3

Vím jaká jsou pravidla, ale proč někdo vymyslel to že výhra po penaltách není výhra?:grinning:

1 Like
#4

Protože je to zásluha jen pár borců, co kopou. Rozhodilo by se tím naprosto celý bodování. Každopádně po MS si sedneme a popřemýšlíme o tom. Je ale potřeba si uvědomit že se to týká pouze pár zápasů v naše Fantasy… Navíc fotbal neoznačuje střelce vítězné penalty za střelce branky, jako tomu je tak například v hokeji.

#5

Myslím že zásluhou celého týmu je to, že se zápas dostal vůbec k penaltám, ale pravidla už nezměním. :slight_smile:

#6

A jak je to tedy v prodlouzeni ? Mel jsem v sestave hrace kteri hraly prodlouzeni a prislo mi ze v neterych pripadech se body uzavrely po 90min a ceho dosahly hraci v prodlouzeni se jiz nepocitalo ale napriklad vcerejsi ctrvtfinale Chorvatska, v sestave jsem mel brankare Chorvatska (Subasic), a minusovy bod za obdrzenou branku se odecetl, neberte to jako stiznost,mozna je to i moje nepozornost :slight_smile: A jestly by se body za vyhrany zapas pocitaly pokud by se rozhodlo uz v prodlouzeni ?? Diky :slight_smile:

#7

Ahoj,

pokud by Chorvatsko vyhrálo v prodloužení, tak by hráči dostali body za výhru. Vida má body za gol a Modrič Za asistenci. Stejně tak májí body Fernandes a Dzagoev. Oba golmani mají mínus body za obdržený gol v prodloužení.

Penalty už se do výsledku nepočítají.

#8

jj toho sem si vsiml ale zdalo se mi prave ze v minulych prodlouzenich tomu tak nebylo ale diky za info :slight_smile:

#9

To se ti možná jen zdá, protože žádný zápas se v prodloužení nerozhodl a ani nepadl gol. jediné co se stalo bylo to, že Modrič nedal penaltu v prodloužení (proti Dánsku) a dostal múnus body za neproměněnou penaltu.

#10

Možné to je, když se díváš ještě dřív než je kolo dopočítáno (vyhodnoceno)

#11

jj diky to je pravda :slight_smile:

#12

to by me nenapadlo teda … to je asi jasny ne ??? :smiley::smiley::smiley:

#13

U dembeleho mám 2 body ikdyz by měl mít 0. Bod má za rohy a za 60 min. Ale střídal asi dvacet vteřin před 60 minutou

#14

Tak to bylo aji jeden zápas u Mirančuka. Vystřídal v 59:46 nebo tak zhruba. A měl body jako kdyby hrál 60 minut. Možná to budou měnit ještě na konci.

#15

Co jsem viděl přehledy zápasu, tak všude uvádí 60’ u toho střídání.

#16

Viděl sem to jenom jednou a myslím že to bylo v šedesáté minutě ale okolo času 59:40. Možná kdyby Belgie vedla a šel se pozdravit se všema hracama babičkou a rozhodčím tak by to natáhl na celých 60 minut ale takhle utíkal a měl by být za nula.

#17

Díky za férovost. :slight_smile: každopádně u nás pokud je v zápisu střídání v 60. minutě, dáváme 60 minut. Tudíž body jsou správně.

1 Like
#18

Chlapy je rozdil 60 minut a 60.minuta …60.minuta znamena cas 59:01-59:59 … protoze casem 59:01 zacala bezet 60.minuta proto se v zapisech o utkani udava stridani v 60.minute :slight_smile:

1 Like
#19

Mně taky. Ale je to určitě spravedlivé, i kdybys proměnil / chytil rozhodující penaltu v rozstřelu o titul miistra světa!

#20

Přesně tak. To platí i v Grónské lize, tak to musí platit i tady. Hlásí to i komentátoři, že střídání třeba v 60 minutě a je 59,25. Že všichni koukáte jen jen obrázky :grinning:
A myslím si (z dob kdy jsem hrával před xx lety), že platí čas střídání v moment, kdy ho povolí (oznámí) rozhodčí a ne kdy hráč opustí hřiště.