Vyřazení 1. kola z turnaje MS a nový start

Vážení trenéři,

ačkoli jsme od minulého roku výrazně zlepšili chod hry a serveru, opět došlo z technických důvodů k výpadku těsně před začátkem MS. Byli jsme přitom přesvědčeni, že jsme dobře připraveni. Server tento týden dokonce úspěšně prošel zátěžovým testem a vše se zdálo být zcela v pořádku. Nakonec se ale objevily potíže jiného typu a na jiném místě, kde byly velmi neočekávané. Je to pro nás významná zkušenost a v budoucnu budeme připraveni lépe.

Velmi se omlouváme za způsobené nepříjemnosti!

Protože si mnoho z vás nemohlo dokončit svůj tým, bude první kolo vyřazeno z turnaje o celkové výhry a o setkání s Jaromírem Jágrem. Všichni výherci v prvním kole obdrží své výhry, ale první kolo se nebude počítat do celkového turnaje. Turnaj tedy začíná až druhým kolem, zítra, 11.5. ve 12:15.

Ve druhém kole jsme jako omluvu ztrojnásobili výhry, budeme hrát o 30 000 Kč! Až od tohoto kola se bude počítat celkové pořadí v turnaji o hlavní výhry, včetně setkání s Jaromírem Jágrem.

Vaše týmy se vám z nyní vyřazeného prvního kola přenesou do druhého a můžete je upravovat.

Druhé kolo bude otevřeno velmi brzy.

První kolo bude z celkového žebříčku odebráno během zítřka a také budou zrušeny duely v partách z prvního kola.

Znovu se omlouváme a doufáme, že si i tak užijete letošní mistrovství!

8 Likes

Ok, chtěl jsem vyměnit 2 hráče, ale trosku jsem s tím počítal, takže toto řešení je za mě super…
Hlavně si pohlidejte zítřek, to by tu byla dost velká vlna kritiky :thinking::joy:

1 Like

Jsem naštvaný, že výpadek byl tak krátký. Kdyby přišel ještě o něco málo dřív, tak bych nestačil do sestavy dát Couturiera, který byl na ledě při dvou obdržených gólech, za Anisimova, který dal gól.

3 Likes

No jo,to naštve.Ale např.mně by to nepomohlo.Já jsem pro jistotu udělal blbé změny už včera.

4 Likes
globálně přinuto #5
odepnuto #6

Tak hurá do nového startu :slight_smile:

5 Likes
globálně přinuto #8

Chtěl jsem se jenom zeptat, zatím vidím, že jsou do celkového turnaje započítány i body lidem, kteří hráli první kolo. Doufám, že to později bude anulované. :slight_smile:

Ahoj, ničeho se neboj, v průběhu dne budou včerejší výsledky smazány :slight_smile:

1 Like