Vyplácení výher za dané kolo

Čau, je tu někdo kdo byl mezi prvními sedmi hráči, takže by měl vyhrát 500 kč a nepřišly mu ty peníze?

3 Likes

Ahoj, v jakém kole jsi vyhrál?

Ahoj, budou tě nejspíš kontaktovat přes email, já jsem taky včera vyhrál 500 Kč v MS 2019.
Jen ale nevím kdy no… :slight_smile:

1 Like

Přesně tak, kontaktování o předání výhry je vždy přes mail :slight_smile:

Dobře, díky tak snad brzy :wink:

1 Like

Ničeho se neboj :slight_smile: :beer:

1 Like

Zdravím, taky bych se rád zeptal. Hned v prvním kolem jsem vyhrál 300 Kč na sazku a dodnes mi žádný email nedošel, nezapadl ani do spamu, přitom účet mám propojen přímo se sazkabetem. Děkuji za odpověď.

Ahoj, mám zprávu od kolegy, který zasílá maily, že ti ho odesílal 16.5., koukni se prosím ještě jednou popřípadě nepoužíváš jinej mail ve hře a jinej v normálním životě?

Stále mi email nepřišel, bohužel :confused:

Tak prosím napiš na fantasy@sazka.cz, díky.

Napsal jsem a stále bez odpovědi…

Teď koukám, že jsi ale vyhrál 18.5… Na předání výher máme nějaký čas, dej nám chvíli prosím, dík.

Dobře, věřím, že to kladně vyřídíte. V pořádku :wink:

1 Like

Bohužel stále nic nepřišlo, začínám nevěřit této stránce o jakékoliv schůdné vyřízení… Račte učinit to, co slibujete!:+1:

Z pravidel: Jednou z podmínek získání výhry je uvedení kontaktní e-mailové adresy při registraci. Na této adrese budou soutěžící po ukončení soutěže nejpozději do 15 pracovních dnů informováni o výhře, způsobu jejího doručení a dalším postupu. V případě peněžité výhry je soutěžící prostřednictvím e-mailu vyzván k zaslání údajů o jeho platebním účtu, na který mu má být peněžitá výhry zaslána.

Zatím uběhlo 5 pracovních dnů, nejsi jediný, kdo něco vyhrál. Během MS je to frmol a tak vše trvá déle, než obvykle. Tak si prosím odpusť ty náznaky, že jsme podvodníci. Díky.

Teď jsem mluvil s kolegou, který výhry vyřizuje. Prý jsi byl normálně obeslaný a neposlal jsi zpět údaje, kam mají být peníze poslány. Tak to je pak těžký… :wink: zkontroluj si prosím i spam a nevyžádanou poštu, dík.

1 Like

#semifináleMS #1.

3 Likes