Výpadek + 1 kolo MS

Vážení trenéři,

ačkoli jsme od minulého roku výrazně zlepšili chod hry a serveru, opět došlo z technických důvodů k výpadku těsně před začátkem MS. Byli jsme přitom přesvědčeni, že jsme dobře připraveni. Server tento týden dokonce úspěšně prošel zátěžovým testem a vše se zdálo být zcela v pořádku. Nakonec se ale objevily potíže jiného typu a na jiném místě, kde byly velmi neočekávané. Je to pro nás významná zkušenost a v budoucnu budeme připraveni lépe.

Velmi se omlouváme za způsobené nepříjemnosti!

Protože si mnoho z vás nemohlo dokončit svůj tým, bude první kolo vyřazeno z turnaje o celkové výhry a o setkání s Jaromírem Jágrem. Všichni výherci v prvním kole obdrží své výhry, ale první kolo se nebude počítat do celkového turnaje. Turnaj tedy začíná až druhým kolem, zítra, 11.5. ve 12:15.

Ve druhém kole jsme jako omluvu ztrojnásobili výhry, budeme hrát o 30 000 Kč! Až od tohoto kola se bude počítat celkové pořadí v turnaji o hlavní výhry, včetně setkání s Jaromírem Jágrem.

Vaše týmy se vám z nyní vyřazeného prvního kola přenesou do druhého a můžete je upravovat.

Druhé kolo bude otevřeno velmi brzy.

První kolo bude z celkového žebříčku odebráno během zítřka a také budou zrušeny duely v partách z prvního kola.

Znovu se omlouváme a doufáme, že si i tak užijete letošní mistrovství!

3 Likes

To už je to taková klasika že jim to spadlo a první kolo se nepočítá…já bych byl spíš prekvapenej kdyby to šlo;))

Že spadly servery minulý rok tak to chápu ale i tenhle ale nevadí ale škoda že se nebude počítat 1 kolo MS v hokeji :frowning: :slight_smile:

Sazku Fantasy za to nekritizujte, prihlasilo sa asi vela hracov naraz a padlo to. 1. kolo sa nepocita, cize je to pre vsetkych rovnako ferove. Ide sa od zaciatku. Len jedna rada, zostavu si zlozte co najskôr, aby sa vam to nestalo znova. :wink:

2 Likes

Jako sestavu jsem měl složenou už delší dobu. Možná hodně lidí čeká, až se oznámí sestavy první utkání, aby si je poskládali a nebo upravili :joy: :joy:

Ahoj všem… ani nevíte, jak strašně mi to je trapný, obzvlášť když jsem tu vyhlašoval, jak není důvod, aby cokoliv padalo, že MS ve fotbale jsme taky zvládli. No, vypadá to, že někdo slaví Vánoce, naše servery MS v hokeji… Je mi to šíleně líto, je za tím spoustu práce i času… Turnaj stejně jako vloni startuje 2. soutěžním dnem pro zachování férovosti, zároveň ale vítězové z dneška získají odměny… No, ještě jednou se omlouvám a díky za pochopení, bando

3 Likes

Od ajťáků, kteří spravovali servery ČT, vím, jakou hrůzu měli vždycky z olympiád. Čekáš obrovský nápor, uděláš všechno, abys mu čelil, přesto se může stát, že to nepomůže. Všem ze Sazky přeju klid a pevné nervy.

2 Likes

Je to tak, servery i hru jsme testovali, ještě včera byl poslední zátěžák a rána přišla nakonec z uplně jinýho místa.

Klidek, to nic. To je tak, ked sa do turnaja prihlasi 13 500 ludi a väcsina si este po pozreti zostav ide upravit svoju zostavu a naraz - buum. Nic sa ale nedeje, vsetci idem rovnako od nuly. :wink:-

1 Like

No škoda no.Ale první co mě napadlo bylo:Chudák Neshpvi.Ten to tady zase schytá.A tak jsem rád,že se to tady zatím nese v takovém duchu jakém to je.Život jde dál

3 Likes

No, férové to pro všechny bylo i před prvním kolem, protože ty sestavy sis mohl poskládat několik dní dopředu a nemusel si čekat na poslední chvíli. To, že se nepočítá první kolo, tak na to doplatí hráči, kteří si udělali nějaký research (sledovali přípravné zápasy, weby jednotlivých hokejových mužstev atd.) a do sestavy si vybrali hráče, kteří měli nízkou cenu ale s velkým potenciálem, aby hned nahnali co nejvíce bodů hned od začátku.

Nechci, aby to vyznělo vyloženě kriticky, ale s rozhodnutím nepočítat první kolo do turnaje nejsem vůbec spokojený…

2 Likes

Vše chápu ale zamrzí to. Já mám sestavu udělanou dopredu ale je mě to naprd když v naší partě sme aktivní jen par. A ti co sou aktivní tak mají třeba i hráče co nehraje ale zmenu neudela. Nehrajeme na celkový výhry ale hecujeme se mezi sebou a toto někoho otrávilo že nemá chuť hrat.

Taky neberu argument je to pro všechny stejny.

Ano, ja to chapem, ja som mal uz tiez zlozenu zostavu. Vsetky pripravne zapasy mam prejdene a tak isto vsetky zostavy a clanky zanalyzovane. :smiley: Priprava na MS mi trvala okolo 12 hodin (naozaj). :smiley:

Ale myslim si, ze viacero ludi by bolo za vynechanie 1. kola. Ale nakoniec ma hlavne slovo Sazka Fantasy a ta rozhodla, ze sa to pocitat nebude :+1:

1 Like

Tak ja mel sestavu danou cca 5 dni pred zacatkem M.S.S tim,ze kouknu jeste na 1 zapas Rusu a kdo nebude hrat,tak vymenim.Samo ze z 9 Rusu 2 nehrali.Mam jeste 2 Amiki.Mrzi mne to,asi bych byl vysoko,ale preziju to.Jsme zase vsichni na stejne startovni care,.-

Já tohle všechno chápu, na druhou stranu ti, kdo si udělali sestavu včas jsou v bojích o dnešní bonusy. + mají velkou výhodu ve znalostech, protože sledovali přípravu atd. i v dalších kolech. Vím, že to není ideální, lepší řešení ale prostě nemám…

Každopádně díky všem, že tu není ani hate a ani extra kritika. Fakt si toho vážím. I přes tenhle přešlap v celej projekt Sazka Fantasy věřím a budu věřit dál a těší mě, že to máte alespoň podle reakcí i vy stejně. Díky.

5 Likes

Jedeme dál :slight_smile:

Vítku, vůbec se neomlouvej, mně to nevadí. Náhodou, stává se z toho docela pěkná tradice a na tradice já si potrpím :smile: A že nevyšel zátěžový test? co na tom, v Černobylu zátěžový test taky skončil katastrofou :smiley:
Přeji Vám bezproblémový další průběh turnaje. Jen bych možná pouvažoval u dalšího MS udělat deadline 2h před začátkem turnaje. Nikdo nebude čekat na soupisky a tak si můžou v klidu udělat sestavu dopředu a nebude takový nápor v poslední chvíli. Navíc všichni budou mít rovné podmínky, že neuvidí sestavy prvních zápasů. Např. ve fantasy PL je deadline 1h před prvním zápasem kola.

3 Likes

V tomto suhlasim s MASHom. :smiley:

to ani nevím že v PL je deadline 1 h :smiley: takže v neděli nečekat na sestavy :smiley: