Vylepšení bodování hokeje

#1

Vážení trenéři,

blíží se nám nová sezóna Extraligy, turnaj o 150 000 Kč je již otevřen a my tu máme další podstatné vylepšení hry!

Na diskuzi, stejně jako v dotazníku jsme se vás ptali, co si myslíte o bodování hokeje. Mnozí z vás navrhovali, abychom ho rozšířili o nové statistiky a to zejména o oblíbený Radegast Index. Zaměřili jsme se na to, podívali jsme se, zda jsme schopni tyto statistiky zajistit a zjistili jsme, že ano.

Radegast Index do hry nepřidáme jako celkovou statistiku, ale bude rozdělen na své části. Ve hře již nyní máme bodové hodnocení za plusový a minusový bod získaný v zápase. K tomu nově doplníme získání bodu za každé dva hity a za každé dva bloky. Tím bude ve hře zahrnut celý RI, hráči přitom budou získávat jednotlivé body už za dílčí výkony.

Pro jeden bod za dva hity/bloky jsme se rozhodli na základě výpočtů a testování, kdy naším cílem je, aby nové statistiky zvýraznily individuální rozdíly ve výkonu hokejistů, zejména aby pomohly odlišit kvalitní obránce. Zároveň ale, aby velký počet dosažených bloků a hitů příliš nesnižoval význam gólů a asistencí.

Toto rozdělení RI na části má také tu výhodu, že stejné bodování můžeme použít i pro NHL, ze které tyto statistiky také dokážeme zajistit. Bohužel, potíž zřejmě bude u hokejového MS (a Olympiády), kde hity a bloky nejspíš nebudou sledovány. Pokud k tomuto dojde, budete na to upozorněni a tyto statistiky budou ve hře vynechány.

Věříme, že hra teď bude pestřejší, více bude odrážet reálné výkony a při sestavování týmu vám dá zase více prostoru pro taktizování!

17 Likes
#2

Za mě spokojenost, takto to bude odlišovat aktivní hráče od těch do počtu ve 4. lajně

5 Likes
#3

Já bych se chtěl akorát zeptat jestli bude aj Fantasy liga na NHL,jestli ano tak kdy bude spuštěná jelikož NHL sezona už začala. Díky za odpoved.

#4

Už se to tu řešilo nejmíň tisíckrát… Zatím vypsaná není a nebude.

3 Likes
#5

Nebuď zlý na nováčky. :smiley:

2 Likes
#6

To já rozhodně nechci bejt zlej, tahle diskuze je takový moje dítě :slight_smile: Jen je to tady tak ve 20 vláknech + se to řešilo opět myslím včera :smiley: to už pak člověk fakt neví, co furt dokola říkat…

3 Likes
#7

Zdravím všechny :smile:

1 Like
#8

Ahoj, vítej na nejlepší diskuzi v historii českého internetu :smiley: :slight_smile: :beer:

#9

Hlavni je humor.Bez by to neslo.DDDDDD.:rofl::stuck_out_tongue::star_struck:

4 Likes
#10

Ahoj děkuji za přivítání :grinning:

3 Likes
#11

Ahoj Nehpvi,musíš být trpělivý,představ si,že tohle je dejme tomu řeznictví,přijde ti nový zákazník,koupí gothaj,párky,tlačenku,ale chce také výběrovou šunku od kosti,ale ta v regále bohužel není a tak se diví,proč tuhle lahůdku nemáš na pultě…asi tak nějak…:wink::meat_on_bone::beers::wink:

5 Likes