Vyhlášení výherců losování "Lucky Losers" o 30 000 Kč je tu! Najdeš se mezi nimi?

Ahoj trenéři!

Jak bylo oznámeno, proběhlo slosování o 20 x 1500 Kč na herní účet na Sazka.cz!

Ti “štastní lůzři”, kteří mají Fantasy+, mají tým v turnaji k české 1. lize, ale nevyhráli v něm zatím žádnou hodnotnou cenu a teď se na ně usmálo štěstí, jsou:

AndyGames13
DandagCZ
Barbinka135
klobasozrout
Broha
jamie666
Marios7
maldosak
StifiS
Cosax
panda77
pepino24
nery
Baggios
Fridgeon
Elviss9221
Slehy
Boletus3
PV007
Abartini

Oznámení o výhře obdrží na email a výhra bude připsána na jejich Sazka.cz účet v brzké době. Co s výhrou podniknete dál, je na vás. Možná znovu vyzkoušíte svoje štěstí?

Uvidíme se u příštího losování pro smolaře a členy Fantasy+ !

6 Likes

Gratulace vylosovaným :+1:. Příště Neshpvi lépe nahřát míčky :slight_smile:

9 Likes

Všem vylosovaným gratuluji! :clap:

1 Like

Nikoho z uvedených neznám! Asi losovačka po karlovarsku proběhla … :wink:

1 Like

:)) Když myslíš, že by nám to stálo za to. Snad z 2000 lidí se losovalo 20, šance že nikoho nebudeš znát je velká. :slight_smile:

1 Like

Jak říkají ve Varech: Bylo to slepený :wink:

1 Like

To byla určitě jen nadsázka. Horší bylo, když já jednou při losování zapomněl vyfiltrovat můj testovací mail a náhodou ho vylosoval. Nikdo si toho nevšiml. Přišel jsem na to až při zasílání výher. Dolosoval jsem toho jednoho, omluvil se a oznámil to na sockách a přišla veskrze pozitivní odezva. Kdyby si někdo všiml, že jeden z výherních mailů se kryje s mailem editora magazínu v kontaktech, dostal bych slušný komentářový kartáč. Hranice online pochval a slovního lynče je velmi tenká.

5 Likes

Tak příště prosím losovat více lůzrů! Třeba akce “Štastných 100 lůzrů dáme 300 na SazkaBet účet” rozhodně zvýší šancí jiným :wink:

1 Like

Po MS jsme losovali tuším 60x 500, uvidíme, co vymyslíme příště. Ještě jeden los letos bude :wink:

3 Likes

A do tohoto losování se musím nějak zapojit nebo to děláte random že všech lidí ? Díky

Musíš mať Fantasy+, zloženú zostavu k 1. českej lige, a zároveň žiadnu výhru v jednotlivých kolách a automaticky by si mal byť v žrebovaní. :slight_smile:

2 Likes

A kde se dá založit fantasy+

Ja síce Fantasy+ nemám, ale musíš na to mať účet na sazka.cz. Máš ? :slight_smile:

1 Like

Jo mám jednou už jsem si fantasy plus založil a od te doby jsem o tom na mém účtu vůbec neslyšel, jak poznám že to mám založené.

Pokud by si měl Fantasy+, měl by si to napsaný vedle nicku jako to mám třeba já.

2 Likes

díky až dnes jsem se to dozvěděl od kamarádů.:four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:

1 Like