Velke prekvapenie!

Neskutocne! Velka Britania aj Taliansko sa udrzali v elitnej A kategorii na ukor Francuzska a Rakuska!

Britanii som to prial a tak trochu som si aj myslel, ze mozu Francuzov zdolat. Na MS podali pekny vykon, na to, ze sa od nich takmer nic neocakavalo. Dat 3 goly USA, timu, ktori ma plny tim hracov z NHL a v poslednom rozhodujucom zapase otocit z 0:3 na 4:3, klubuk dole. Takisto po nas (kedze sme domaci tim, je pochopotelne, ze sme mali naj. fanusikov) tak minimalne v Kosiciach ich mali najlepsich Anglicania. Dokonca zopar ludi som tam videl na vsetkych 7 zapasov!

Co sa tyka Talianov, tak ich som vsetky zapasy nevidel, ale po tom, co predvadzali, tak ani by som nesnival, ze zostanu v A kategorii. Po 6 zapasoch mat na konte 1 streleny gol, to je sila. :smiley: Ale v tom najrozhodujucejsom zabrali a vyhrali 4:3!! (Ano, v tomto zapase dali 4 krat tolko golov, ako v zvysnych 6 zapasoch). Takisto klobuk dole.

Kazopadne dalsi rok to budu zaujimave MS, kedze okrem tychto “slabsich” timov pribudnu este dalsie 2 z B kategorie. :smile: :smile:

7 Likes

:smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Líbilo se mi, když Angličani vyhráli a na ledě zpívali we’re shit, and we know we are :smiley: jinak překvápko jako hrom.

4 Likes

Bělorusko a Kazachstán by neměli (alespoň podle papírových předpokladů) předvádět tak zoufalou hru.

To mas pravdu, Bielorusko este pred par rokmi bolo v play-off a Kazachstan je takisto lepsi ako Taliansko. Ale predsa vsetky 4 timy naraz. :smiley:

Uz tento rok sa hovorilo o tom, ake vysoke prehry su, napr. 8:0, 8:1, 9:1 alebo 10:0. Tak o rok bude takychto vysledkov mozno este viac. :smile: