Vaše rozhodování ohledně sestav

Zdravim, taky se vám neustále stáva, ze poskládáte sestavu, kterou pak upravíte a tim ztrácíte body ?
Já minule dal pryč Kakka (20b) a poslal hrát Kahuna (2b), dnes jsem opět “zabodoval” a z původního kapitána Nylandera dal “C” Pettersonovi a taky jsem vyměnil Manthu za Marca Stona…
To se mi děje vždy, okrádam se tak o hrozně moc bodů… děje se vám to taky ? :thinking::joy::exploding_head:

5 Likes

Naprostá samozřejmost i u mně,zvláště v kaprlize jsem v tomhle excelentní :joy:

4 Likes

Ja fakt neustále, v každé soutěži :upside_down_face::joy:

3 Likes

No to já taky.A vždycky si pak říkám že už to víckrát neudělám.

1 Like

Ja taky, ale vždy mě to tak láká zmenit, ze to proste stejně udělám :thinking::upside_down_face::upside_down_face:

2 Likes

Já Mám Nylandera jako kapitána, ale stejně budu v druhé tisícovce. :smile:

2 Likes

Jo, naposlední chvíli jsem vyhodil Markstroma za Vehvilainena :smiley:

1 Like

Občas je dobrý dát na 1. myšlenku :smiley: mívám to stejně jako vy, dokonce i v klasickym kurzovym sázení třeba na tenis :smiley:

2 Likes

U otce je to tak normálně…jeho mistrovství světa v dávání toho, co nevyjde už je opravdu topové :smiley: Vždy miluju jeho klasické sázení šíleně nízkých kurzů, které když už vycházejí, tak z nich člověk minimálně chytá šílený osypky :smiley: V tomto fantasy sázení je naprosto stejné…První nápad = Dobrý nápad ! :smiley:

4 Likes

Jinak dnes můžete s klidem sázet Draisaitla, jediný hráč, kterého jsem vyměnil, takže bych se nebál dat Draisaitla více než 2,5 bodu :thinking::joy:

Draisaitla tam sice mám,ale zatím mě nepřesvědčil.Ale aspoň bod za 20 min.je asi jasný.

1 Like

Tak nakonec jsem vrátil Draisaitla a pryč dal Indrasise, taky jsem vzal “C” Balcersovi a dal ho Ellerovi, tak jsem zvědav… :man_shrugging::sweat_smile::joy:

Dneska věřím Švýcarsku a proto jsem dal kapitána Hischiera a k němu jeho útočnou formaci. Hodně štěstí lidi :slight_smile:

Díky, taky přeju…
Já mám Hirschier, Fiala a Josi ze Svycaru, zbytek mám Dánsko a Lotyšsko + Draisaitl

Tak nakonec mám za kapitána taky Hirschiera, protože jsem nad tím zas moc přemýšlel, já si s těmi zmenami proste nedám pokoj :thinking: :smiley:

1 Like

Přesně můj případ, proto už neměním, jen v zásadních případech (hráč nehraje, apod.)

Důležité je se umět zas a znova sám přesvědčit že tentokrát je ta změna už fakt správná.A to mi jde.

2 Likes

Dnes jsem to vybral podle barvy. Zářím jak rudá záře nad Kladnem.

1 Like

Většina mojí sestavy vypadá jak kotel Slavie :slight_smile: :smiley:

3 Likes

Dnes všichni na Severní tribuně :smiley::sweat_smile:

1 Like