Úterní kolo

Přijde mi,že všichni hráči jsou moc drahý na úterní kolo extraligy. Duely Třinec-Hradec a Vítkovice-Olomouc.
Nevím koho dat do sestav,abych se vešel do rozpočtu.

Je pravda, že když jsem se na ty ceny podíval poprvé, trochu jsem čučel :smiley: Ale musím nakonec říct, že když si s tím dá člověk práci a nebude tam pošetile cpát půlku hráčů z Třince a půlku z Vítkovic, není problém to sestavit. Nejdražšího hráče tam mám za 10,0 a i tak si myslím, že mám ten kádr víc, než slušnej :slight_smile:

2 Likes

Tak to gratuluji,trochu se v tom plácám :grinning:Vždy dávám od každého trochu jak se říká,ale top hráči jsou prostě drahý,Zámorský to je pochopitelné,hraje výborně a trvale boduje,ale jakožto třeba Růžička Martin,Bukarts s Romanem nemají takovou formu,aby byli takhle předraženi,ale takhle to bohužel je,každý se stín budeme muset vypořádat po svém.:wink:

1 Like

Jenže nezáleží jen na výkonech daných hráčů, ale i na kurzech zápasů - 2x jasný favorit, na výkonech spoluhráčů, formě soupeře atd. Občas se to sejde, že je to těžký, no :slight_smile:

1 Like

To úterní kolo se dá složit pod limit úplně v poho,je třeba tomu věnovat čas a pohrát si s tím…:wink::beers:

1 Like

2x jasný favorit ? Tak jasný favorit s kurzem 2, kdyby to tak bylo, to by se sázelo jedna radost… :slight_smile:

Nemyslim se,že by Vítkovice byli doma favorit proti Olomouci

Když jsem koukal na kurzy, bylo to 2x 1,85, možná se to změnilo, nevím

Dnes je tu 2x2 kurs na oba zapasy.Je to tezky oba zapasy trojtipy.Ja mam uz od nedele sestavu.Ale mel jsem dilema,zda dat golmana a obrance ze zapasu-Vitky-Olmik,kde se neceka kanonada,spise tak remiza 2:2 a do utoku dat hrace z druheho zapasu,kde se ceka vice golu?Tak jsem dal od kazdyho neco a uvidim,…

Je možno dát dražší hráče a odečíst si 15 procent. Tak jsem to udělal já. Je to jedno z řešení.

Já to taky udělal a momentálně sem ze sestavou úplně v haji,hold špatný výběr asi :smirk::smirk: