Turnaj k nadstavbě, nové hřiště, dresy a další

image

Nazdar trenéři!

Máme tu řadu dobrých zpráv. Jak už víte, s radostí jsme nedávno znovu otevřeli turnaje k české lize a k Premier League. Celou dobu jsme doufali, že se ligy podaří ještě dohrát a nakonec se to splnilo. Nyní je dokonce naděje na dohrání Ligy mistrů!

Turnaj k nadstavbě

Naši fotbalisté si skutečně museli “máknout”, aby stihli dohrát základní část. Díky tomu tu máme nadstavbu a to pro nás znamená po mnoha měsících konečně nějaký nový turnaj a novou možnost pustit se do soutěžení od samého začátku. Navýšili jsme také výhry v tomto turnaji na 70 000 Kč.

Zrušené MS v hokeji a odložené EURO nám to sice plně nenahradí, ale o to pestřejší nás čeká příští sportovní rok. Máme se na co těšit!

Nová grafika

Skvělou novinkou ve hře, které jste si už určitě všimli, je nová grafika. Dlouho jsme si přáli, aby hřiště s hráči bylo ve hře více na očích a lépe se tam vešlo vedle výběru s hráči. To se nám teď podařilo splnit, hřiště je šikovnější a hezčí. Dále jsme chtěli více zpestřit grafiku každého turnaje a zdůraznit o co se hraje - proto jsme nad vaši sestavu doplnili grafický panel s grafikou pro danou ligu a s klíčovými informacemi.

Nakonec, dokončili jsme dlouhodobější práce na nových grafických dresech. Nahradili jsme jimi loga, která jsme navíc u českých lig ani pořádně neměli (a nemohli mít)… Jak se vám dresy líbí? Naši grafici nad nimi strávili mnoho hodin poctivé práce.

Spolu s předchozími novinkami ze začátku tohoto roku - nové, rozšířené statistiky (doporučujeme si zdarma pořídit Fantasy+) - se Sazka Fantasy opět významně posunulo dopředu a i když letošní rok je sportovně smutnější, tak my neztrácíme čas a máme v plánu hru vylepšovat i nadále.

Blíží se ESPORT

Už dříve jsme zmínili, že jako další sport přidáme brzy esport. Chceme tak naší hru nabídnout i fanouškům tohoto nového odvětví a rozšířit řady našich hráčů - to hře totiž vždy pomůže. A i když se nejedná o nějaké fyzické sportování, tak kdo esport sleduje, dobře ví, že adrenalinu, napětí, týmové hry a pořádné dřiny je tam víc než dost. Však právě teď skončil historicky první split Sazka eLEAGUE hned ve dvou hrách. Pokud vás esport zaujal, můžete se těšit, že si na něj brzy budete moci stavět sestavu právě na Sazka Fantasy.

A ještě jedna zajímavost. Do nové fotbalové a hokejové sezóny kromě vylepšené grafiky vstoupíme také s o něco většími výhrami - co jsme ušetřili na MS a EURU investujeme do hry zase jinde.

Dejte nám vědět vaše názory na nová vylepšení a držíme vám palce, ať se vám ve hře daří a ať vás baví!

16 Likes

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli bude například US Open a další tenisové turnaje? Děkuji

1 Like

Určitě by to chtělo rozšířit obchod, třeba nějaká nová trička a další.

3 Likes

SF se opět posunula. Sice nás zasáhla krize a několik týdnů bez fotbalu/hokeje ale myslim si, že díky tomu času mohli vývojáři vymyslet nové grafické řešení a další vychytávky. Jsem velmi rád, že tyhle změny proběhly. Z pohledu UX je to velký krok dopředu! Díky všem kdo se na změnách podíleli a věřím, že to věrní hráči ocení a nový hráči budou mile překvapeni. Takže jasnej palec nahoru! :+1:

Co týče Esportu, tak pro mě zatím trošku neznámá. Znalosti o hráčích a týmech mám základní, takže bude potřeba provést analýzu jaké týmy se v Esportu pohybují a jaké mají individuality.

6 Likes

Esporty,to jsou sazky vylozene pro Ty,co si radi zahazarduji.Koukal jsem obcas na ty kurzy-1,13-4,5.V pulce pripadu vysel kurz 4,5.Uz se na to nekoukam a nesmi mi to na tiket.Ale podle mne to bude sazet jen uzka skupina lidi,co do toho vidi.Ono se da vsechno vsude domluvit.

2 Likes

WOW, tak tohle se vám mega povedlo. Všechno parádně přehledné, to se budou sestavy dělat jedna báseň :ok_hand:.
Co se týče E-sportu, tak ten přenechám někomu, kdo se tomu věnuje, mě toto odvětví vůbec nezaujalo. Zůstanu u klasických soutěží fotbalu a hokeje.
Jinak bych se přimluvil za opětovné zařazení NHL, ale to patří do jiné diskuze. Grafika, luxus díky za to :+1:

7 Likes

Rádi bychom znovu spustili i tenisové turnaje. Bohužel, tenis měl poněkud menší úspěch, než jsme doufali a než ho znovu spustíme, musíme ho přepracovat. V nejbližší době to zatím nebude :frowning: Nezapomínáme na něj ale!

Trička budou už brzy! :slight_smile:

2 Likes

Místo EURA dorazila tato paráda !!! Velké díky Sazka Fantasy, skvělá práce, vypadá to moc dobře !!! :clap::heart_eyes::+1:

8 Likes

Díky moc všem za slova chvály. :slight_smile: Jsme rádi, že je takováhle odezva, ikdyž jsme ji teda upřímně očekávali :slight_smile:

5 Likes

Náááádhera !!! :+1::+1::trophy:

5 Likes

Rozhodně velký posun dopředu co do přehlednosti, za mě super!!!

Jediné, co bych možná ještě upravil - při překliknutí např. z útočníka na obránce ve chvíli, kdy už mám všechny obránce vybrané, se mi daný hráč, kterého mám už v sestavě, otevře. Za sebe bych uvítal, aby se mi jen rozklikla nabídka hráčů do obrany v levém sloupci a na “hřišti” jsem stále viděl všechny tři již vybrané hráče, co už mám v sestavě. Takto musím nejdřív vykřížkovat otevřeného hráče, abych opět viděl kompletní obranu. Ale jedná se samozřejmě o detail.

3 Likes

Dobrý den, nová grafika je velmi dobrá, jen bych navrhl malé vylepšení. Při rozkliknutí např. rozehrané sestavy jsou malé čtverečky s háčkem (zelené, bílé) dosti nepřehledné. Bylo by možná dobré, vložit dresy do velkých obdélníků a ty podsvítit zelenou, oranžovou a bílou barvou. Fotbalu zdar.

2 Likes

Proč není na finále soutěže o Evropu vypsáno kolo i v ligách? Pro fanoušky MB to je vyloženě nefér!!!

1 Like

Dobrý den, napadlo mě, že by bylo zajímavé přidat i basketbal, například konkrétně třeba NBA.

2 Likes

WOOOW, tak tohle se vám hodně povedlo. Všechno parádní a přehledné, to se budou sestavy dělat úplně samy

4 Likes

Souhlasím s @milan1779 :sunglasses:

2 Likes