Švýcar Sven Andrighetto

Ahoj,

reprezentaci Švýcarska posílil hráč Sven Andrighetto, který se s největší pravděpodobností objeví v dnešním zápase proti Rakousku. Bohužel zápas začína až 20:15, proto je možné, že bude na soupisku turnaje až po začátku odpoledních zápasů a já si ho nebudu schopen do týmu vybrat. Mohli byste prosím hráče do systému přidat už nyní, i když oficiálně na soupisce ještě není? Rád bych si ho do týmu zvolil, i přesto že existuje možnost, že dnes nenastoupí.

Zdroj (v němčině): https://www.hockeyinfo.ch/articles/fischer-vor-schwieriger-entscheidung-wen-schmeisst-andrighetto-aus-der-startaufstellung

Ahoj, bohužel nemůžeme. Celou dobu tu ctíme pravidlo, že přidáváme hráče ze soupisek a pokud na ní není, tak ho nepřidáme. Stejně, jako se čekalo na švýcarské obránce, se tak bde čekat i na Andrighetta. :beer: díky za pochopení, jinak klobouk dolů za přehled i zdroje :slight_smile:

1 Like

Díky za odpověď. Budu doufat, že dnes nebude produktivní a že body budou naskakovat jiným. :money_mouth_face:

1 Like

Andrighetto již včera hrál a bodoval,dnes opět není v nabídce :thinking:

Ahoj, tohle beru na sebe, omlouvám se. Zapomněl jsem potom, co tu na něj byla prosba sledovat a uhánět dodavatele. No příští kolo v nabídce bude, tak mi to promiňte, prosím :beer:

1 Like