Spouštíme žádanky o vstup do party!

Spouštíme žádanky o vstup do party

Ahoj trenéři,

jste už v nějaké partě? Nebo máte přímo svojí? V partě můžete snadno porovnávat, jak si kdo z vás vede ve které lize a také se budete utkávat v duelech.

Doposud bylo možné se do party přidat jen přes pozvánku od kapitána party, nyní jsme ale nově spustili systém žádostí o vstup!

Stačí zajít do sekce “Moje parta”, vyhledat v seznamu part tu, do které chceš vstoupit a podat si žádost.

Kapitán party pak má možnost jednotlivé žádosti schválit, zamítnout, anebo rovnou nastavit automatické schvalování žádostí, nebo naopak žádosti zakázat.

A nezapomínejte, že také tady na diskuzi máme kategorii “Najdi si partu/parťáka”, kde se můžete s ostatními dohodnout.

Dát dohromady partu je zase o něco jednodušší, tak si začněte připravovat tu svou třeba na právě otevřený turnaj k MS v hokeji!

Přejeme hodně zábavy,

Sazka Fantasy

Dobrý upgrade :joy:
Jen je škoda, že ta novinka s turnaji pouze přes diskuzi neovlivní nikoho psát na diskuzi, stačí je jen jednou za týden projet a podívat se, co jste přidali. Chtělo by to nějakou ,odměnu” za to, že např. napíšete analýzu nebo na ní dostanete like… Furt se tu s těmito ,diskuze turnaji” bude psát stejně :frowning:
Hezky den

@Hazard22 hlavní výhoda diskuze je to, že si zde můžeš udělat kámoše, poradit se a probrat formu hráčů atd. Komunita je výhoda pro vás a nějaký bonusy za aktivitu budou, ale přeci tu nejsi jen kvůli tokenům a jinejm cenám navíc, ne? :slight_smile:

To ne, ale právě píše tu hrozně málo lidí :frowning:
Kdyby byly nějaké bonusy za to, píše sem o dost více lidí… :beers:

Neboj se, něco bude :slight_smile: to že je tu málo lidí je i způsobené tím, že se diskuze tolik nerozkřikla :wink:

Tak tady to je myslim spis o tom, ze to jeste lidi nevi. facebook taky nedava bonusy a lidi tam kecaj furt…
tohle je misto, kde se da mluvit hlavne o sportu a neplete se do toho politika a podobny ptakoviny, jako vsude jinde na internetu… lidi si to najdou myslim

Ahoj ako sa máte som rád že som svami

Ahoj @Domi110! Vítej na Sazka Fantasy Diskuzi.
Já se mám suprově, co ty? :slight_smile:

Ahoj. Rádn bych se přidal k někomu do týmu,jestli to už funguje . Jsem od Mladé Boleslavi :slight_smile: