Sportovní vtipy

Slováci si stěžovali, že Dánsko k přátelskému zápasu s jejich repre posílá futsalisty a amatéry a znevažuje tím smysl utkání.

Co mají říkat Rusové? :joy: :joy:

6 Likes

Jarolím k hráčům po zápase s Rusy: „Říkal jsem, abyste hráli jako nikdy předtím, a ne jako byste nikdy předtím nehráli!”

6 Likes

Bohuzel,tito hraco co hrali,maji sve jiste.Bud v nasi lize,nebo na lavce v cizine.Ato jim staci,nebot maji solidni smlouvy.Chce to dat mlade kluky z nasi ligy,co se budou snazit si vykopat zahranicni angazma a mnohem vice penez.Ale chce to trenera kvalit Brucknera-a ten neni,…

3 Likes

Tohle je taky super :joy: :smiley:

7 Likes

Liga národov, 19.11.2018, Česko - Slovensko:

Slováci, vidiac “silu” českého mužstva sa rozhodli, že im postačí
iba brankár. Ostatní išli na pivo.
V 10. minúte dostali správu, že vedú 1:0, ich brankár strelil gól.
Dlho nechodili žiadne správy. V 88. minúte prišla sprcha. Česi
vyrovnali, je 1:1.

Slovenskí hráči to teda zobrali šprintom z krčmy na štadión. Po príchode počujú veľké oslavy a
hlásenie miestneho komentátora, že Česko dalo v predĺžení, v 92. minúte druhý gól a zápas vyhralo 2:1.

… vtrhli do kabíny a vidia tam sedieť svojho skormúteného brankára. Ten
iba smutne prehodí:

… chalani , prepáčte, v 11. minúte ma vylúčili…

6 Likes

Jdete o víkendu na fotbal? :smile::snowman_with_snow::snowflake::sweat_smile:

5 Likes

Moje sebemrskačství se Spartou pokračuje… Aneb základ je si ze sebe umět udělat srandu :)…
D1 je jako Sparta. Stojí to hrozně peněz, ale stejně se nikam nedostanete…:smiley:

2 Likes

8 Likes

A teď schválně… Německej žertík a zároveň otázka ne pro každého…
Jsem zvědav kolik z vás to uhádne…

WELCHE TIERE SCHIESSE KEINE TORE ???

1 Like

Kde je zbytek šli na točený:cold_face::rofl:

https://sport.aktualne.cz/fotbal/ceska-liga/vernost-az-za-hrob-fanousek-odkazal-bohemians-milionovy-maje/r~5aa060a44e6111eabaef0cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=default&utm_term=position-3&utm_campaign=Aktualne

1 Like

suprovej příběh :slight_smile: Jen by mě zajímalo, co si asi říkají pozůstalí… :smiley:

1 Like

Třeba jim odkázal permici a budou taky spokojení :smiley:

1 Like

To bol verný fanúšik. :+1:

1 Like

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:achjo… ty děti…:grin::grinning: