Souboj part - extraliga ledního hokeje - výsledky

Ahoj všem! :beer:
Rozhodli jsme se, že bychom rádi podpořili tvorbu extraligových part. Proto minimálně do konce října můžete hrát každé nedělní kolo o 1500 Kč! Jak na to? Stačí po vyhodnocení nedělního kola poslat screenshot s výsledky tvojí party a pokud bude bodový součet pěti nejlepších členů nejvyšší, získá každý z této pětice hráčů 300 korun na portál Sazka.cz.

12 Likes
Nhl 2018/2019
připnuto #2

Diky fajn aj za tuto suťaž.
Z príspevku som nepochopil - a pokud bude bodový součet pěti nejlepších členů nejvyšší

ako je to myslene ? Kolko bodov musia dosiahnuť , aby si rozdelili tych 300Kc ?Diky za odpo

3 Likes

Jo tak som to už pochopil :slight_smile: D 5 s najvyšsim počtom bodov dostava 300 Kč.

přesně tak. Vyhraje parta, jejíž 5 nejlepších hráčů vytvoří nejvyšší bodový zisk. A ti budou také odměněni penězi na sázení.

2 Likes

adresa kam poslať screenshot , dik

normálně sem do tohoto vlákna.

Bacha, konkurence :smile:
Super, díky za soutěž. Hlavně, že nemusím nic počítat a řadit :smile:

:slight_smile: :slight_smile: jsem zvědavej, kolik part se bude chtít zúčastnit.

Díky, každou neděli se pekelně vysoustredime :yum:

2 Likes
odepnuto #11
globálně přinuto #12

Musím byť v neakej parte keď chcem suťažiť ? Alebo stači screenshot z aktualneho kola tymu ktory staviam na celu sezonu?

Název je souboj part,z těchto slov lze jednoduše vydedukovat,že se nejedná o souboj jednotlivců,tudíž určitě musíš mít partu buď svoji,nebo musíš býti v v partě u někoho jiného,kde je nejméně 5 hráčů.Tudíž buď si partu založ,nebo si zkus do nějaké podat žádost.Toliko vysvětlení,já mám volné místa ,ale v partě,kde se mělo hrát pouze NHL,takže Ti nepomohu…tu partu mám na památku na soutěž,kde se hrává nej hokej…

1 Like

Ahoj,
Ja hram ajradšej (fantasy) hokej NHL už dlhe roky a s kamošmi hrame Fantasy , ale nie na tychto strankach.
Na tychto strankach hravam len ja.
Teraz som detailne začal sledovať aj Tipsport Extraligu a fandim a chodim na Pardubice.
Do part som dal žadosti ,ale uprimne mi to tu až na par hračov pride ,čo sa tyka part docela mrtve.
Zatím nikto ma nezobral :smiley: a to mam žadosti už 4 deň :smiley:

Najradšej by som bol za partu ktora masti iba Tipsport Extraligu a ak bude na tychto strankach NHL tak NHL.

Nechapem prečo musi byť hrač v parte , aby mohol hrať o viťazstvo.Je to divna podmienka.

Individuální soutěže nas přeci porad… Takže co na tom nechápeš :smile: je to týmová soutěž

4 Likes

protože je to soutěž part - týmová soutěž, co na tom nechápeš?

1 Like

Ahoj,

mam dotaz - ako sa budu do suťaže započitavať body hračov v parte , ktory partu opustili ?
Budu sa započitavať do suťaže , alebo nie ?

@Neshpvi

Dotaz číslo 2

Do soutěže je třeba se nějak hlásit, jak to mám u fotbalu a nebo stačí jen poslat screen?
Např když se nám kolo v minilize nepovede, tak se nemám ani unavovat něco posílat? :smile:
Nebo opačně, nějaký kouč třeba uprostřed soutěže uzná, že má jeho liga hodně bodů, tak to pošle, aniž by někdy něco posílal?

1 Like