Souboj part - extraliga ledního hokeje - Pokec

Díky všem za zaslané výsledky. Rychle jsem to projel a 1. souboj minilig v extralize vyhrává parta kouče @sekyrka - BEST HOCKEY se součtem 246 bodů! Gratuluji a všem díky za účast :slight_smile:

Vítězové dostanou v průběhu dneška email s instrukcemi k předání výhry :slight_smile:

Party, které získaly titul: BEST HOCKEY :trophy:

7 Likes

Neshpvi,jestli můžeš,zkus vždycky uvést pořadí a bodíky třeba první trojice,nebo pětice,bude to zajímavější,aspoň tedy myslím…díkes a hezký večer přeji…:smiley:

Jévej, to bude počítání :slight_smile: :slight_smile: jasně, měl bych bejt schopný to zvládnout.

1 Like

Bezva…díky…:smiley:

Party, které získaly titul: BEST HOCKEY :trophy:, TELH Extraliga :trophy: a parta MOTORHEAD :trophy:

Koukal jsem. že Sekyrkovo komando uvádělo 288b., což je o 4 body více než vítězné party…

1 Like

jojo, jsem vocas, v rychlosti jsem přehlédl výsledek. vše připíšu a omlouvám se všem.

To nevadi, kazdy sa môze zmylit. :slight_smile: :wink:

2 Likes

Přesně tak Roko…:smiley:

1 Like

Aktualizovaný výsledek:
Titul si připsalo Sekyrkovo komando s 288 body! :trophy:
Stříbro a bronz si pak rozdělili hráči z TELH Extraliga a party MOTORHEAD, kde byl zisk TOP 5 shodný 284 bodů. :2nd_place_medal: :3rd_place_medal:

Vítězům gratuluju a doufám, že vás soutěž baví :slight_smile:

4 Likes

Samozrejme, ze nas bavi. A este raz vdaka. :wink:

2 Likes

Je to fajn příjemné spestření.

2 Likes

Všichni vítězové z party Best Hockey extraliga již obdrželi email o předání výhry!
:1st_place_medal: Best Hockey extraliga 445
:2nd_place_medal: Kometa Brno 441
:3rd_place_medal: Sekyrkovo Komando 421

Rád bych tedy poblahopřál trenérovi @Sekyrka, jehož svěřenci nedali v tomto kole nikomu šanci. Všechny party na bedně jsou totiž pod vedením tohoto borce. Gratulace!

2 Likes

Party, které získaly titul: BEST HOCKEY :trophy: :trophy:, TELH Extraliga :trophy: a parta MOTORHEAD :trophy:

1 Like

Ahoj Neshpvi,V Kometě Brno pouze hostuji,tam je kapitán vasekp…a jinak party ,které získaly titul-2 krát BEST HOCKEY a 1 krát Sekyrkovo komando…tudíž jsem si jako kouč mohl včera zakřičet…Vítej zlatý hattricku…:smiley::smiley::beers:

1 Like

do výsledků, ne do pokecu, prosím!

1 Like

Prepač diky za upozornenie , začínam sa v tych Extraligovych vlaknach neak stracať.:smiley:

1 Like

v pořádku, já jen aby se to udrželo :slight_smile:

1 Like

Tak dámy a pánové :slight_smile: Je to už skoro až trapný, ale další nedělní souboj minilig opět ovládá kouč @sekyrka a jeho parta Best hockey EXTRALIGA. Zároveň bych touto cestou chtěl ocenit sekyrkovo gesto - vzdal se výhry ve prospěch kouče, který vytrvale hraje ale výsledkově se mu zatím nedaří . Se zkušenostmi se to ale určitě zlomí :slight_smile: Takže ještě jednou gratulace a klobouček! :tophat:

:1st_place_medal: Best hockey EXTRALIGA (367 b.)
:2nd_place_medal: Litvínoff (357 b.) @Hans83
:3rd_place_medal: MOTORHEAD (355 b.) @MOTORHEAD

Party, které získaly titul: BEST HOCKEY :trophy: :trophy: :trophy:, TELH Extraliga :trophy: a parta MOTORHEAD :trophy:

2 Likes

@Sekyrka a jeho dominance pokračuje! Všechny party na bedně jsou pod vedením tohoto kouče. Kdy dostaneš nabídku na hlavního manažera nějakého top týmu ze zámořské NHL? :slight_smile:

:1st_place_medal: Sekyrkovo komando 272 b.
:2nd_place_medal: Sekyrkovo komando II. liga 240 b.
:3rd_place_medal: Best hockey 230 b.

Party, které získaly titul: BEST HOCKEY :trophy: :trophy: :trophy:, TELH Extraliga :trophy:, Sekyrkovo komando :trophy: a parta MOTORHEAD :trophy:

E-maily o předání výhry zašlu během hodiny. Gratuluju! :beer:

4 Likes