Souboj minilig Premier League jaro 2018/19- POKEC

Pokec je zde a :arrow_forward::arrow_forward: pouze výsledky ZDE :arrow_backward::arrow_backward:
Kvůli přehlednosti prosím výsledkové vlákno NESPAMOVAT. Zde je místa na pokec dost :wink:

Přihlášené miniligy:

Tatuna - me2dí parta
RoKo - VIP Sky Box
Vikipa - parta Vikipa
sekyrka - Sekyrkovo komando 2018
sekyrka - Sekyrkovo komando 2018 druhá liga
MEXICO69 - MEXICO CITY LIGA 3rocnik
Aliens - Zlotřílí vetřelci
Aliens - Draft PL
socrates - Premier league 2018
AnChrX - Komunitní liga
me2d - me2dí miniliga
Pirates - Liga bláznů Premier League
KRTONOZ - Pohodová parta
Defender - All Fantasy League
sekyrka - Klapzubova jedenáctka

:crossed_swords: Kdo se další hlásí do souboje minilig? :crossed_swords:

3 Likes
Souboj minilig Premier League - Podzim 2018/19 - VÝSLEDKY

VIP Sky Box sa hlasi do suboja minilig! :wink:

4 Likes

Parta Vikipa se zůčastní.

3 Likes

Samozřejmě Sekyrkovo komando 2018 a Sekyrkovo komando 2018 druhá liga jdou do boje…

1 Like

Přihlašuji MEXICO CITY LIGA 3rocnik - kapitán MEXICO69.

2 Likes

Počítejte i se Zlotřílými vetřelci a Draftem PL. Díky za přihlášení Karle :slight_smile:

1 Like

Niekto kto by má zobral do nejakej miniligy? Dik

Hoci26/ako/-dej vsechny party a ty party co jsou prihlaseny zkus najit-zadas do vyhledavace az otevres vsechny party a uvidis,kde je volno.

miniliga Premier league 2018 by se také ráda poměřila s ostatními.

3 Likes

Super, zapisuji do seznamu účinkujících :wink:

1 Like

Ahoj Socrates,v soutěžní minilize musí být minimálně 8 hráčů,takže do startu PL ještě min.jednoho přiber…at se ti v soubojích daří…

potřebuji sehnat miniligu díky moc za nabídky jsem aktivní hráč a premier liga je moje oblíbená

Zadej všechny party-kouč sekyrka-Sekyrkovo komando 2018 druhá liga tě rádo přijme,ale musíš hrát i českou…ahoj

Nás bude více než 8.Jenom ještě někteří nepřijali odkaz,který jsem jim posílal na mail.Jinak dík za přivítání sekyrko.

1 Like

Kvapem se nám blíží první zápas PL. Připomínám, že se lze přihlásit do souboje minilig :wink:

1 Like

Ahoj, přihlašuji i komunitní ligu.

2 Likes

Tak to bys měl @me2d přihlásit i tu svoji miniligu. :smiley:

1 Like

Já jsem se naschvál zatím nehlásil. Trenéři uvidí zase tu bílou potvoru a ani raději nebudou chtít hrát, protože to mají předem prohraný. No tak jsem se zapsal, no… :grinning:

2 Likes

Za pár se nám rozjede cirkus PL, tak jen mezi přípravou hlásím, že je ještě pár volných míst v souboji minilig PL
:crossed_swords:

Prosím o zařazení miniligy s názvem- YNWA and FM Group, do souboje minilig Premier League, kapitán Qwupy. Děkuji

1 Like