Smazání sestavy jedním klikem

Nazdar trenéři!
ještě před startem fotbalového MS se nám povedlo vydat novinku, o kterou jste si tak moc psali.
Nově již nemusíte mazat hráče v sestavě jednotlivě, stačí pouze kliknout na PRODAT VŠECHNY a můžete vybírat zcela novou jedenáctku. :slight_smile:

P.S. Fotbalové MS startuje již za 3 dny! Máš již svojí sestavu? V průběhu celého turnaje rozdáme ceny v celkové hodnotě 160 tisíc korun. Vítěz si pak dokonce odnese prémii 20 000 Kč. Tak na co ještě čekáš?

15 Likes
globálně přinuto #2

super, na telefonu to bylo strašný mazání

3 Likes

I na počítači to byl nářez :slight_smile:

5 Likes

Dobrá věc…chválím…

5 Likes

Děkujeme Sekyrko :slight_smile: :slight_smile:

6 Likes

Díky, to tu moc chybělo :sunglasses:

:bear:

2 Likes

Takhle to není dobře. Je to sice ulehčení, ale sestava by se měla smazat automaticky, pokud hrají jiné týmy než v předchozím kole. Zároveň by se změnilo tlačítko v přehledu z KOMPLETNÍ na NEVSAZENO.

:slight_smile: :slight_smile: jenže situace jako je teď při MS je jen málokrát, tohle je vylepšení hlavně pro ligy, kde každý týden hrajou ty stejný týmy.

3 Likes

Opak je pravdou. Stejná situace nastává ve všech ligách, snad jen mimo 1. Česká liga - Česká liga - jaro. V těchto ligách nehrály stejné týmy v po sobě následujích kolech : MS fotbal 2018, Extraliga play-off, MS hokej 2018, NHL play-off. To je 4:1.

:slight_smile: takže: MS hokej - základní skupiny stejný týmy (měli jsme to tak nastavený), v playoff když si zvolíš postupující tak taky. PLAYOFF hokejových lig tu s tebou vůbec řešit nebudu. Oproti sezóně trvá jen chvíli a tam se to přesouvání často hodí. MS Fotbal - naopak v playoff se ti dost možná přesouvání sestav hodit bude. Premier League a česká liga až na výjimky funguje vždy. Tak nevím co tu řešíš… :slight_smile:

4 Likes

Funkce se nelíbí, tak ji nepoužívám. Jednoduchá věc :sunglasses:
Nelze se zavděčil celému lidstvu :grinning:

4 Likes

Proč by se měla sestava mazat automaticky? Přenášení sestavy do dalšího kola je ve fantasy hrách běžná věc. Navíc když se nedostaneš k výměně hráčů, tak jsi pořád ještě ve hře tím, že máš sestavu z minulého kola a šanci udělat alespoň nějaké body. U play off je to sice horší, ale třeba ti některý hráč v dalším kole nastoupí a uděláš alespoň nějaký bod a ztráta na ostatní nebude tak velká. Já to tlačítko včera použil a usnadnilo mi to život :smiley: Za mě je to dobrá věc.

5 Likes

My spis delame hru, kterou hraji hraci. Ne ktera se hraje sama ;). Taky bychom mohli sazet predchozi tym, nebo jeho kombinaci, kdyz si uzivatel zapomel vsadit a tak dale. Chapu oc ti jde, ale vic lidi by spis nepochopilo, co se stalo, nez by ocenilo, ze se to stalo :wink:

3 Likes

No to je bomba! Já si toho doteď nevšiml a pořád to jak ocas mažu ručně :smiley:. Skvělé, díky.

1 Like

Tak aspoň že už to víš :))

2 Likes