Slosování “Lucky Losers” o 30 000 Kč

Zdar všem, tak kdy se losuje a kde uvidíme, kdo je “Lucky Losers” ??? Bohužel k nim zatím taky patřím :wink:

1 Like

Ahoj, slosování pravděpodobně zítra :slight_smile: výsledky pak uveřejníme tady :beer:

4 Likes

Zdravím Jak se do soutěže také zapojim? Deluji

Stačí být k dnešní půlnoci členem SF + a nevyhrát žádnou cenu v turnaji k české fotbalové lize ale mít alespoň jednu sestavu za podzim už složenou :slight_smile: Každopádně losování proběhne nakonec později. Probíhá v licencovaném softwaru a čekám na přístup, který přijde asi až koncem týdne.

Děkuji za odpověď…
Tak ať štěstí přeje.
Hezký den.

1 Like

Ahoj. Za podzim mám jen jednu sestavu - aktuální 11. kolo, které se ještě dnes hraje. Budu ještě zařazen do slosování?

Díky za odpověď

Slosování Lucky Losers o 30 000kc

Ahoj, pokud máš vsazenou sestavu k celému 11. kolu a do teď jsi nevyhrál ani jednu poukázku nebo hotovost v turnaji, jsi zařazený.

1 Like

Ahoj, bylo by možné po slosování udělat nějakou statistiku ? Např. kolik hráčů je zde členy Fantasy+, kolik z nich vyhrálo v ČL nějakou cenu v průběhu odehraných 11.kol a tedy z kolika členů Fantasy+ nakonec bylo losováno ? Jen pro zajímavost :slight_smile: Moc díky za tyto akce a co pro nás děláte !

Ahoj, obávám se, že v tuhle chvíli na takový statistiky fakt nemáme kapacitu :slight_smile: já osobně jsem rád, že to v tuhle chvíi stihnu vylosovat. :slight_smile:

1 Like

Jasný to chápu, jen jsem předpokládal, že ty lidi co nic nevyhráli a budou ve slosování, Vám nějak vyfiltruje systém, protože nečekám, že bys to filtroval nějak ty sám. Těch lidí co má Fantasy+ bude hromada, to by se ten co to bude dělat z toho zbláznil než to vyfiltruje. Ještě jednou dík :slight_smile:

no já to nefiltruju, z dat dělají seznam hráčů kluci, co vyvíjej hru :slight_smile:

2 Likes

Ahoj, na 1 otázku ti viem z časti odpovedať. :smiley: Z Fantasy+ bolo na diskusii aspoň raz 1074 ľudí. :wink:

1 Like

Tak jak to vypadá? Vyhodnocení zatím ještě nebylo? Díky

Zatim to nemáme vylosovaný. Až to bude, výsledky se tu objeví.

Mohu se zeptat kdy tedy bude vyhodnocení. Děkuji :wink:

V průběhu týdne už 100%. :wink:

1 Like

O. K děkuji.
za info :grin: