Slosování "Lucky Losers" o 30 000 Kč

#1

Nezadařilo se ti zatím v turnaji k české fotbalové lize? Teď můžeš mít štěstí a zlepšit si náladu!

Trenéři, kteří 30.9. budou mít členství Fantasy+, kteří budou mít hotový tým v podzimním turnaji k české fotbalové lize a zároveň, kteří v tomto turnaji doposud nevyhráli žádnou finanční odměnu (hotovost nebo odměna na portál Sazka.cz), budou zařazeni do slosování o výhry v hodnotě 30 000 Kč.

Slosování proběhne do 7. října - oprava - do 14. října - pomocí certifikovaného systému a 20 vylosovaných šťastlivců, kteří doposud v turnaji nevyhráli, získá 1.500 Kč na svůj herní účet na Sazka.cz.

Máš Fantasy+, ale nepatříš mezi ty “losers” a už jsi v české lize tuto sezonu něco vyhrál? Tentokrát ve slosování sice nebudeš, ale popravdě, pokud dokážeš v Sazka Fantasy stavět dobré týmy, tak nakonec vyhraješ mnohem víc :wink:

Co je to Fantasy+ ?

16 Likes
Vyhlášení výherců losování "Lucky Losers" o 30 000 Kč je tu! Najdeš se mezi nimi?
#2

Už bylo losování Lucky Loser?

1 Like
#3

Zatím ne. “Slosování proběhne do 7. října”, tak počítám, že přijde na řadu dnes.

3 Likes
#4

Omlouváme se, ve slosování došlo k technickému problému a musíme to posunout o týden. Proběhne do 14.10.

Stále se učíme celý ten postup, jak losování provádět podle všech pravidel a tohle je teprve naše druhé losování, takže máme ještě co zlepšovat. Ale nebojte se, losování proběhne a výherci se ke svému štěstí dostanou!

Díky za pochopení

5 Likes
#5

Chápeme. Hlavní je se vše řádně naučit. Držím všem palce při losování

#6

Rozumím. Já už se v těch neustále přibývajících pravidlech pro losování už dávno začal ztrácet a radši žádné nevyhlašuji.

#7

Jestli Vám chybí ještě nějaký výherce, tak se hlásím dobrovolně a můžete losovat. Co bych pro ostatní neudělal. :smiley:

4 Likes
#8

Myslím, že @MASH4077 přišel na to, jak to celé ulehčit. Systém hlášení se o ceny se mi líbí.

2 Likes