Slavia Praha - CFR Kluž

:slightly_smiling_face: Tak jak to přátelé dnes vidíte ?

Já samozřejmě moc přeji Slavii postup , tipuji 3:1 :czech_republic::drum::wink:

4 Likes

Obrovská výhoda že druhej zápas hrajou doma :+1: když předvedou výkon jak v 1.poločase v Kluži tak to bude postup s prstem v nose :smile: Dnes tipuju 2:1 - Souček hlavou, Stanciu z přímáku :joy: hlavne at to je panebože postup :smile:

1 Like

Ja tipujem rovnako ako @sekyrka, a to 3:1. :wink:

1 Like

Tip - Slávisté dnes zkušeně 1:0 :slight_smile: A v základní skupině hurá na Barcelonu :+1:

4 Likes

I já tipuju šťastný konec, konkrétně 2:0 (Coufal, Suk). Ve skupině nevím, co si přát. Jestli atraktivní variantu Liverpool, Real a Inter, nebo hratelnou Petrohrad, Doněck, Záhřeb.

1 Like

Myslím si, že by bylo ideální po postupu získat jeden top tým, a z druhého a čtvrtého koše soupeře lehčí. Ať tam je reálná šance na 3. místo a třeba i vysněná na to druhé :slight_smile:) :beer:

3 Likes

Dnes 1:1. Do skupiny Bayern, Šachťar a Olympiakos.

1 Like

Sestavička pro nás, řekněme pamětníky je něco jako flashback na horší časy… tipuji 2:1, vše podstatné zařídí Milan Škoda gól, Milan Škoda gól, Milan Škoda to je šampión

1 Like

Halóó správně jsem tipnul výsledek zápasu a ještě jsem nedostal netty, dostanu je ? Za chvíli začíná škola, co si mám myslet … :smiley:

7 Likes

:beer: :slight_smile: haha, no každopádně od sešívek skvěle zvládnutý utkání co se taktiky týče. Teď jen počkat, jak bude milosrdnej los :slight_smile:

Tak aspon nekdo v letosni sezone zachranuje ten nas bidny fotbal.Gz Slavii.

Tak M.City,Dortmund a Lyon,to nebude spatna skupina.D.

Myslím, že dva top týmy a třetí hratelný, se kterým si to rozdají o třetí místo je ideální scénář. Bude životní zážitek a jaro v Evropě. Tip Barcelona, Dortmund, Zagreb.

Petrohrad a Doněck spolu ve skupině naštěstí být nemůžou. Snad nedostanou ani jednoho z nich.

Včera skvělý taktický výkon,paráda Slavie :+1:

Tipuji skupinu:
Juventus
Tottenham
Salcburk
Slavie
:slightly_smiling_face:

Můj tip
Liverpool :uk:
Atletico :ceuta_and_melilla:
Bruggy :belgium:
Slavia :czech_republic:

Zde posílám odkaz kde si můžete vyzkoušet simulaci dnešního losu, kdyžtak můžete poslat jak to vyšlo vám :smile:

https://draw.inker.one/#/cl/gs

2 Likes

Dobrá aplikace, vylosoval jsem skupinu C - Bayern, Neapol, Valencia, Slavia. To by bylo zajímavé !! :slight_smile:

1 Like

Mne zas vyslo takto:

Chelsea
Real Madrid
Internazionale
Slavia

:smiley:

1 Like

Taky pěkná skupina :slight_smile:

1 Like