Shaqiri, dát do sestavy?

Zdravím, co myslíte bude tato nová akvizice Liverpoolu hrát?

Kvalitní hráč prověřenej několika sezonama v PL, příprava se mu vydařila, krásná cena na marketu. Já do něj du i za cenu toho, že bude mít 0.

4 Likes

Určitě kvalitní hráč ale já do něj nejdu třeba v dalších zápasech…teď zkusím Hendersona…

1 Like

Já si myslím, že určitě bude hrát :slight_smile:. Ale já dal přednost Salahovi :smiley: .

2 Likes

V přípravě jeden z nejlepších společně se Sturidgem prej…tak jsem zvedav

3 Likes

Já si myslím, že se do základní sestavy nepodívá a budou hrát jiní, ale během utkání určitě nastoupí. :blush:

Alisson - Clyne, Van Dijk, Robertson - Wijnaldum, Keita, Shaqiri - Mané, Firmino, Salah
Těchto 10 si myslím, že bude hrát :slight_smile: Akorát nevím koho hodí na druhého stopera :slight_smile:

2 Likes

od nas tam neni Odoi ze ? to je škoda to mel byt muj bargain :rofl::rofl:

1 Like

Taky jsem je měl oba v hledáčku a radši zvolil Hendersona.

Vsetci hraci su akysi ,lacni", kopa miesta pod 100 mil. Len keby som vedel, kto asi bude hrat. Vôbec neviem. :smiley:

1 Like

Já našel tuto předpokládanou sestavu, ale kdo opravdu nastoupí se dozvíme až po zahájení utkání. Je to jako sázka do loterie :smiley:
Alisson - Arnold,Gomes, Van Dijk, Robertson - Henderson, Keita,Wijnaldum - Mané, Firmino, Salah

1 Like

Ano. Dnes pred 1. kolom su tie zostavy uplne nevyspitatelne. Vôbec neviem, kto z ktoreho timu môze nastupit. :smiley:

nojo, jenze podobnych sestav po netu koluje více a kazda je jina :smiley:

Věřim tomu, že bude hrát v základu Millner

Je to možný, ikdyž měl nějakou tržnou ránu na hlavě, Shakira bude jen na lavce

Na stoperu určitě Joe Gomez a místo Wijnalduma spíš Fabinh. Potom Shaqiri, nebo Henderson tam je to 50 na 50, ale uvidíme :slight_smile:

Proč ne stopeři Van Dijk-Lovren?

Ajo lovren hrát nebude, co mu je?

Pise, ze ma zranenie hrudnika.

Aha tak to se omlouvám @Qwupy