Sestava City

Tak Pepek překvapil i mě… sestava dost naprd :smiley:

Jsem nastvanej, nehraje mně Walker a Sterling :sob::grimacing::man_facepalming:

Mne zase Sane a Walker…ale někteří tam ještě mají mahreza, takže myslím, že na to doplatili všichni:D

Ja teda spoko:) můj Aguero hraje a dva fíky, Silva taktéž a i Mendy, nemuzu si stěžovat , skoda ze Sergio není s Ceckem no

1 Like

Já mám aspon toho Agueero na “C” Mendy byl u dvou golu, ale asistence tezko rict no, spíše ne

1 Like

@Hazard22 přesně tak, ty dva mě také nehrají, a je to celkem škoda, protože Sterling by se určitě prosadil

1 Like

Nuž ja som Agüerovi céčko pridelil a vyplatilo sa, Mendyho som mal v tíme tiež, na druhej strane však aj Walkera a Sterlinga, ktorí boli tentokrát za nula. Pri tak širokom a kvalitnom kádri akým disponujú Citizens sa však s takýmito obmenami základnej zostavy musí počítať, Agüero a Jesus v útoku sú pomerne istí, v zálohe to však už je iný pretlak…

Tak teď je to jistější KDB je mimo na 2-3mesice takže Silva by měl hrát, Fernandinho jako defenzivní štít taky a teď je loterie jakým rozetsavenim budou disponovat , pokud na jednoho útočníka tak pak budou hrát klasicky kraje, pokud na 2, tak budou hrát 3:5:2 s tím ze krajní “obránce “ / založniky budou hrát defenzivnejsi čili ne sterling ani mahrez , ale práve Mendy, Delph, Zinchenko, Walker atd