Sazka Fantasy spouští diskuzi!

10.4. 2018

Ahoj trenéři!

Je to sotva pár dní, co má Sazka Fantasy novou grafiku a už je tu další novinka, o kterou jste měli delší dobu zájem. Představujeme vám Diskuzi Sazka Fantasy!

Vytvořili jsme pro vás komunitní forum, kde si můžete povídat s dalšími trenéry o sportu a fantasy, vyměňovat si tipy, psát analýzy, anebo třeba hledat nové členy do party. Zároveň vás v sekci novinky budeme informovat o aktualitách ze hry.

Doufáme, že se na Diskuzi budete rádi vracet kvůli zábavě a pomůže vám zlepšovat se ve hře. Aby vše fungovalo dobře, dodržujte prosím naše jednoduchá diskuzní pravidla.

Jo a nezapomeňte, již si můžete sestavit tým na Sazka Fantasy turnaj k play-off NHL! Nejlepší týmy celé akce si rozdělí
15 000 Kč a v jednotlivých kolech rozdáme každý týden minimálně další 3 tisíce. Nové turnaje a vylepšení hry na sebe nenechají dlouho čekat.

Hodně štěstí ve hře ti přeje Sazka Fantasy tým!

MILÁ FANTASY Uvítal bych více tenisu .Přiznám se moc mi nejde anglická liga ,ale jsem bojovník .Pěkný prvomajový podvečer před ligou mistru .Radim

Ahoj Radime :slight_smile: díky za tip, o větší nabídce uvažujeme, uvidíme po MS ve fotbale.

Parááád a budu se těšit ! A výpadek servu se nezlobím,nebot velký zájem je jen pro Vás dobrá známka ! Radim

Děkujeme za podporu, Radime! :slight_smile:

Celá Sazka Fantasy je velice dobrý projekt a svůj tým mám vždy ve své soutěži. Mohl bych se zeptat bude opět soutěž v době konání French open a Wimbledonu?

Ahoj,
některé zápasy v nabídce budou určitě. Bohužel momentálně nedokážu říct, jestli se bude jednat o dlouhodobou soutěž, anebo jestli budeme mít třeba jen 1 nebo 2 hrací kola týdně.