Sazka Fantasy spouští diskuzi!

#1


10.4. 2018

Ahoj trenéři!

Je to sotva pár dní, co má Sazka Fantasy novou grafiku a už je tu další novinka, o kterou jste měli delší dobu zájem. Představujeme vám Diskuzi Sazka Fantasy!

Vytvořili jsme pro vás komunitní forum, kde si můžete povídat s dalšími trenéry o sportu a fantasy, vyměňovat si tipy, psát analýzy, anebo třeba hledat nové členy do party. Zároveň vás v sekci novinky budeme informovat o aktualitách ze hry.

Doufáme, že se na Diskuzi budete rádi vracet kvůli zábavě a pomůže vám zlepšovat se ve hře. Aby vše fungovalo dobře, dodržujte prosím naše jednoduchá diskuzní pravidla.

Jo a nezapomeňte, již si můžete sestavit tým na Sazka Fantasy turnaj k play-off NHL! Nejlepší týmy celé akce si rozdělí
15 000 Kč a v jednotlivých kolech rozdáme každý týden minimálně další 3 tisíce. Nové turnaje a vylepšení hry na sebe nenechají dlouho čekat.

Hodně štěstí ve hře ti přeje Sazka Fantasy tým!

9 Likes
#2

MILÁ FANTASY Uvítal bych více tenisu .Přiznám se moc mi nejde anglická liga ,ale jsem bojovník .Pěkný prvomajový podvečer před ligou mistru .Radim

#3

Ahoj Radime :slight_smile: díky za tip, o větší nabídce uvažujeme, uvidíme po MS ve fotbale.

1 Like
#4

Parááád a budu se těšit ! A výpadek servu se nezlobím,nebot velký zájem je jen pro Vás dobrá známka ! Radim

#5

Děkujeme za podporu, Radime! :slight_smile:

1 Like
#6

Celá Sazka Fantasy je velice dobrý projekt a svůj tým mám vždy ve své soutěži. Mohl bych se zeptat bude opět soutěž v době konání French open a Wimbledonu?

1 Like
#7

Ahoj,
některé zápasy v nabídce budou určitě. Bohužel momentálně nedokážu říct, jestli se bude jednat o dlouhodobou soutěž, anebo jestli budeme mít třeba jen 1 nebo 2 hrací kola týdně.

1 Like