Sazka Fantasy podcast

#1

Ahoj všem, zvažujeme tady možnost vyrábět krátký podcasty o Fantasy. Měli byste zájem vůbec o krátký pořad, který by vycházel přibližně jednou týdně a mapoval by dění v Sazka Fantasy? :slight_smile:

9 Likes
#2

Každé zpestření je samozřejmě vítáno :slight_smile: a co by přesně bylo obsahem? Kteří hráči bodovali nejvíc za uplynulý týden? Nebo které hráče vybírat do dalšiho týdne? Nebo něco jiného?

#3

Na zkoušku by to bylo zaměřený asi jen na českou fotbalovou ligu :slight_smile: Řešili bychom kdo jak hrál, co čekat od dalšího kola, zodpovídání vašich otázek.

#4

Ja som za. :slight_smile:

#5

Bezva nápad :+1::+1:

#6

Tak spise by bylo dobre,kdyby ve vyberu byli hraci co hraji a Ti co hrat nebudou,tam nebyli.Jako treba dneska v zapasu Trince-nebyl tam vubec Kundratek a naopak Roth a Kvaca tam byli.

#7

Škodovko, moc dobře víš, že děláme co se dá, aby byla nabídka 100% kompletní. Hráčů je ale hrozně moc a občas něco uteče… :roll_eyes:

#8

Jasne ,ale 3 hraci v jednom utkani,.-----neni to az prilis,…–Ja dobehnu ustvany z prece 10 minut pred zacatkem 1 utkani,nez zapnu pocitac a dam sestavy,je za minutu zacatek zapasu a nemam absolutne sanci na opravu.V 17 04 po shlednuti sestav na livesport zjistim,ze 4 hraci nehraji.Skoda,toto je velka chyba,ze tito hraci nejsou odebrani z nabidky.Ja netusim,jak se to dela,zda se to musi nejak dohledavat nebo jak to funguje,…ale drive byli v nabidkach oznaceni treba na fotbale hraci,kteri nehraji pro cervenou,zlutou kartu,zda jsou zraneni tak,ze nebudou hrat vubec ci jejich nastup je castecne ohrozeny.Ale chapu,ze vse nejde na 100%.Hezky vecer.Honza.

#9

Ano, něco takového bych přivítal :wink: P.S. - Jaký by byl za to honorář?! :-)))

#10

To by bylo skvělý (y)

1 Like
#11

zní to dobře, určitě bych to uvítal

#12

Ale vždyť je to přece jenom hra. Ano, taky si někdy trhám vztekem vlasy, že do sestavy nasadím hráče, který nenastoupí, ale možná kdybych sám víc zapátral, tak bych na to přišel sám. Je to o odhadu a získání informací, proto mě to baví. A podotýkám, že sestavy dělám většinou dopředu ráno v den začátku soutěže. V případě hokeje je velice těžké sledovat soupisky týmů. Někdy se o novém hráči dozvíte, až ze soupisky před utkáním, s tím tady asi nikdo nic nenadělá. Jinak jsem pro Sazka Fantasy podcast, vypadá to jako zajímavý nápad.

2 Likes