Sazka Fantasy CS:GO BETA je tu!

Ahoj trenéři,

minulý rok jsme s vámi mluvili o tom, že se chystáme do Sazka Fantasy přidat esport, konkrétně Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Dává to velký smysl, protože esport je velmi rychle rostoucí odvětví, na monitorech a displejích se odehrává stále více sportovních zápolení. A ačkoliv to není sport ve smyslu pohybové aktivity, je to sport ve smyslu soutěžení, soupeření, týmové hry, disciplíny, tvrdé práce, tréninku a radosti z vítězství.

Sazka je tradičním partnerem českého sportu a nyní také partnerem esportu, ve kterém jsme si dali za cíl podporovat sportovní principy jako jsou fair-play a profesionální a slušné chování. Chceme pomoci českým esport hráčům dostat se mezi evropskou špičku a v neposlední řadě - podporovat zdravý životní styl a zodpovědné hraní i ve světě gamingu. Více o našich esport aktivitách se můžete dozvědět mimo jiné na sociálních sítích a na portále Sazka Esport.

Sazka Fantasy CS:GO

Česko-slovenská esportová liga Sazka eLEAGUE bude za chvíli začínat svou již druhou sezónu (ta se dělí na jarní a podzimní split) a právě k té příležitosti spouštíme v rámci Sazka Fantasy první turnaj ke hře CS:GO. Jarní split bude rozdělen na dva turnaje - základní část (7 kol) a play-off (3 kola).

Pracovali jsme na tom řadu měsíců a k jarnímu splitu je naše CS:GO Fantasy ještě v režimu betatestování - hru budeme dál upravovat a dolaďovat. I přesto si už zahrajeme o celkem 100.000 Kč!

Na rozdíl od fotbalového a hokejového fantasy, se kterým mají naši partneři a vývojáři zkušenosti již téměř 10 let, CS:GO Fantasy je skutečná novinka a musíme i společně s vámi zjišťovat, co funguje dobře a co bude zapotřebí vylepšit. Své názory a případné chyby nám můžete dát vědět zde na diskuzi, nebo na fantasy@sazka.cz.

Jak se to hraje

S našim partnerským esport týmem Brute jsme pro vás připravili stručný videonávod, který spolu s dalšími podrobnostmi najdete na stránce Jak hrát. Za prostudování stojí také Pravidla bodování.

I pokud je pro vás esport něco nového a nezvyklého, doporučujeme vám dát mu šanci - naší esport ligu Sazka eLEAGUE můžete pohodlně sledovat na Twitchi a svůj tým z českých a slovenských borců si v Sazka Fantasy můžete sestavit už teď!

MS v hokeji a EURO o 400.000 Kč

V květnu pak začne ta hlavní sportovní nálož roku. Naše oblíbené MS v hokeji, které tu na SF budeme mít už počtvrté! Hokejový svátek bude letos o to cennější, že jsme se loni museli obejít bez něj. Plynule pak přejdeme do fotbalového Eura a boje o další statisíce korun. Věříme, že si díky Sazka Fantasy tyto sportovní události užijete ještě o trochu více!

Už nyní také chystáme další vylepšení hry pro všechny sporty, o kterých si povíme v budoucnu.

Tým Sazka Fantasy

13 Likes

Skvelá práca, držím prsty, nech sa vám tento projekt vydarí a nech prináša radosť všetkým. :heart_eyes: :wink:

7 Likes

Za odvahu palec nahoru, ikdyž já nejsem ta pravá cílová skupina na e-sport, tak věřím, že to nějaké nové hráče přivede. Pro mě je hlavně ta poslední pasáž o MS a Euru :ok_hand::heart_eyes:

10 Likes

Smekám klobouček, upřímně jsem eSport chtěl začít sledovat už dávno, ale neměl jsem vlastně důvod proč. Myslím, že teď už ho mám. Teda co se týče Counter Striku. Ještě jednou smekám!

7 Likes

Díky za oživení esportu v rámci sazky. Vzhledem k tomu, že sazka pořádá největší turnaje u nás se to přímo nabízí. Otázkou je, jak to bude populární u hráčů, kteří zde hrajou několik let a jestli jim esport něco říká. Každopádně je to skvělá možnost, jak přilákat mladší generaci u které je esport víc oblíbený než klasický fotbal/hokej v reálném životě. Plánuje sazka přidat i fifu? Fanouškovská základna a různé spolupráce právě s fifa influencery a fanoušky FUT21 je také velká. Každopádně už dlouhodobě SF určuje trend v rámci fantasy sportů. Jen tak dál. Držím palce :+1:

4 Likes

Ahoj, o Fifě jsem já osobně přemýšlel, ale nevím, jak to pak skládat. Přeci jen se nehraje liga ale turnaje a každý hraje sám. Mohlo by se to možná podobat tenisu? Nevím. Každopádně myslím, že jako další posunutí produktu bude něco, co ocení spíš hráči tradičních sportů :slight_smile:

3 Likes

Čau, za mě je to skvělé rozšíření. Jsem rád, že se zavedl i Esport. Sice to nemusí být tak žádané od uživatelů, ale doufám, že se najde dostatek hráčů. Nebo se budou zajímat ostatní, kteří to teprve uvidí v nějakém reklamním spotu. Hodně štěstí a jdeme střilet body.

3 Likes

Zrušíte NHL, kterou hrálo mraky lidí, zrušíte tenis a vymyslíte tuhle kravinu, která nemá se sportem nic společného. Zajímavé je, že zrušení NHL bylo zdůvodněno náročností a ušetření za ceny…ale tohle peníze najdete.
Věřím tomu, že kdyby se udělala anketa, tak to na celé čáře vyhraje NHL, škoda jakým směrem se Fantasy vydává…zlatá “prapůvodní” verze, ta měla aspoň hlavu a patu.

3 Likes

chcete něco, co ocení fanoušci tradičních sportů a vymyslíte tohle? Nebylo by lepší udělat fantasy esportu a nemotat to sem?
Kdyby jste raději takovou aktivitu projevili u vytvoření alespoň play off NHL. To by opravdu ocenilo hodně lidí a nemusejí tam bejt ani ceny za desítky tisíc

1 Like

Nač se rozčilovat, já to taky nehraji a jako sport to neuznávám, ale nebudu brát možnost hráčům, kteří se v tom vyznají.
Třeba se rozroste základna a tím pádem bude více peněz na zmíněné NHL :slightly_smiling_face:

3 Likes

Vím, že se můj názor plno lidem nebude líbit, ale prostě jsem to tak cítil…nepoužil jsem žádné vulgarity atd. Z mého pohledu je škoda, kam se toto fantasy vydává směrem a do čeho investuje. Hraju zde od začátku a rozhodně nejsem jediný komu se to nelíbí

Esport oslovuje úplně novou skupinu hráčů, kteří přijdou navíc, a tím bude mít Fantasy více peněz na další provoz. Právě podle toho, kolik hráčů Sazka Fantasy hraje, můžeme do této hry investovat. NHL byla pro nás ztrátová, nepřinášela dost hráčů na to, že to byla nejdražší liga na provoz ze všech. Hraje se každý den, je s tím hodně práce, je to drahé, a hraje se v nejhorší čas. Extraliga je mnohem rozumnější ve všech směrech. Jako každý podnik, i my musíme počítat, do čeho investujeme peníze, aby se to vyplatilo, abychom neskončili jako všechny ostatní české Fantasy Sport hry, které musely být zrušeny.

10 Likes

Asi je to tak v poradku,nebot jsem koukal a uz to ma nasazeno 1 500 hracu a hraje se az za par dni.I ja jsem to ted poprve ze zvedavosti zkusil.Nehraju to a nerozumim tomu.Ja osobne hraji jeden pravek od Blizzardu-Diablo 2 lord of Destruction.N.H.L.,tu hrala max. 1 000 lidi.My hrajeme N.H.L. v uzke komunite cca 20 lidi,muzes se pridat.Pokud jde o penize soudny tomu porozumi,dojdou penize,soutez zanikne,pak budes moct hrat kulicky s veverkama.

3 Likes

Borci, neuvažujete někdo že založíte partu kde bychom soupeřili v CS fantasy ? :slight_smile:

Ja jsem bohuzel uz v 15 partach.Takze ja ne.

Musím upozornit - na CS:GO nelze vytvořit miniligu v partě. Zatím to není zprovozněné.

Možná to uděláme na play-off nebo Split 2/podzim, každopádně do budoucna bychom především chtěli party trochu vylepšit a zpřehlednit pro všechny sporty.

1 Like

Já se klidně do nějaký party přidám :slight_smile:

pro mě je tohle největší nesmysl…každej, kdo jen trochu sleduje sportovní dění, tak dokáže poskládat sestavy s šancí na úspěch, ale tady v tom se běžnej sportovní fanda nemá šanci orientovat, to je výsměch všem, kteří to tady hrají léta

3 Likes

Lépe bych to nenapsal :+1:.

Ale je videt,ze o to je zajem uz podle poctu vice jak 2 000 prihlasenych koucu.N.H.L. nas hralo polovina.A vsichni breceli,ze neni a kdyz se udelala soutez zde se svolenim sazky,hraje nas sotva 20.Neresil bych to,nelibi se Ti to,nehraj to.