Říjnové slosování o 30 000 Kč pro členy Fantasy+

Ahoj trenéři,

máme pro vás dobrou zprávu.

Všichni z vás, kteří 22.10. budou mít členství Fantasy+, kteří budou za posledních 30 dní mít v rámci celého Sazka Fantasy vsazený alespoň jeden tým, a kteří přitom za tuto dobu nevyhráli žádnou finanční odměnu, budou navíc zařazeni do slosování o výhry v hodnotě 30.000 Kč.

Slosování proběhne v říjnu pomocí certifikovaného systému a 20 šťastlivců v něm vyhraje 1.500 Kč na svůj herní účet na Sazka.cz.

Členství Fantasy+ vám poskytne celou řadu výhod, můžete ho získat zdarma, zapotřebí je víceméně jen registrace na Sazka.cz. Více o Fantasy+ zde

Hodně štěstí!

10 Likes

Paráda :grin: snad bude při losu štěstíčka stát :grin::grin::grin:

1 Like

To by byl krásný bonus… Všem přeji hodně štěstí :call_me_hand:

1 Like

Zdravim vsechny tak at mame stastny los…ladossodal.

1 Like

Prodlužujeme termín do 22.10. :slight_smile:

2 Likes

Všem držím palce… Třeba se paní štěstěna usměje :grin:

Tak to bych mohl mít štěstí

Neví někdo kdy bude slosování??

2 Likes

už proběhlo slosování?

Každou chvíli oznámíme výsledky :slight_smile:

2 Likes

Chci Výhru , doufám že se mi Poštěští

Doufam že se tokeny Neberou jako Finanční odměna…Diky

Nechci tě zklamat, ale to slosování je pro lidi co mají členství Fantasy + a u tebe žádné nevidím.

Pokud se nepletu, tak v nastavení je možnost si schovat, že člověk má členství Fantasy +, nicméně v tomto případě je pravděpodobnější, že si eduardhnizdo nepřečetl důkladně pravidla a o šanci na výhru se předem připravil.

Ale to se tedy Pleteš , Mám členství Fanasty + , Mam to v profilu Aktivoval jsem si ho hned

NO tomu tedy Nerozumím , Mám Viditelné členství Fantasty +

Ahoj, kde budou zveřejněny výsledky?

no to nevim , a zajimalo by měto takéé

Tak v tom případě se omlouvám. Ale nevidím ho pod tvým jménem jako je to u mě nebo třeba u Budowniczy.

já to tam taky nemám. Přitom mám fantasy+ aktivované. Ještě jsem to teď kontroloval. Zvláštní