Real - Plzeň

Tak co, zlomí Plzeň trápící se Real, nebo uvidíme podobně odevzdaný výsledek jako v Římě? :slight_smile: tipy na skóre?

Bojím se hodně velké ostudy. Pokud to nebude víc, než 5:0, budou nejspíš v Plzni spokojení :smiley:

1 Like

Na druhou stranu, Real v aktuálním rozpoložení taky není úplná jistotka :smiley: I tak ale spíš očekávám pořádnou šišku.

Taky pravda, ale zrovna poslední dva zápasy Realu (Levante, Alaves) jsem viděl a i když prohráli, nikdo by se nemohl divit, kdyby ty zápasy skončili třeba 3,4:0 pro Real :slight_smile: Tolik smůly co tam měli, to neměli za celou minulou sezonu. Proto si myslím, že té smůly už bylo hodně a dneska to prolomí. Sami v rozhovoru říkali, že stačí jeden zápas s pořádným množstvím gólů a zase se chytnou. Je škoda, že toho smolíka si vytáhla Plzeň :smiley:

1 Like

Muj tip je 4:1…Real sice neni úplně v dobre formě ale na Plzeň to bude stačit.

1 Like

Já si vsadil na Plzeň. Kurzu 38 nešlo odolat :smiley: Výhru neočekávám, ale sranda musí být. Výsledek netipuji, bude záležet na vývoji utkání a jak bude beton Plzně tvrdý. Když se Plzeň dost dlouho udrží, tak by mohl Reál znervoznět a pak se může stát cokoliv. Fakt je, že těch 5 utkání bez výhry a pouze s jedním vstřeleným gólem Reálu nahrává Plzni do karet. Kdy jindy ho porazit nebo remizovat když né teď. Brzký gól bude pro Plzeň asi deja vu.

Myslím tak 3:0…ale možná bude i větší šiška,tentokrát to je úplně jiný level…:wink:

To preco tam dali Havela do predu ? A v brane este s Hruskou… Myslim, ze sami si tym skodia. :slight_smile:

Hrošovský… to je škoda, to mohlo byt 1:1 po poločase :cry:
Podle mě Real v druhem poločase zapne a zvítězí 4:0

že by nakonec plichta? :smiley:

To zas ne :smiley:. Ale zase dali gól Realu Madrid. V lize by to stačilo na jejich tradiční výsledek 1:0 :slight_smile:. Ale tak dneska jim zas trochu rozhodčí pomáhali. Ten Benzemův gól co neuznali :smiley: Ale i tak je to pěkný výsledek :raised_hands::raised_hands: