Real opět ve finále

real-madrid

Tak to je mazec, tahle chyba Ulreicha podle mě stála Bayern postup do finále.

1 Like

Já si furt nemůžu pomoct, mně se zdá že větší blbost udělal Tolisso, Ulreich šel instinktivně na zem, poté si uvědomil že nemůže hrát rukama a v tom okamžiku s tím už toho moc udělat nemohl. Ta přihrávka byla dost mizerná …:wink: Kdyby to chytil do ruk, tak to je stejně velice pravděpodobně gól, pak by se ale mluvilo o velké chybě Tolissa …

Jasně, už ta přihrávka byla špatně, na druhou stranu. Skoro to vypadá, že se golman nemohl rozhodnout, co má udělat až najednou bylo pozdě :smiley:

Já bych spíš řekl že se rozhodl, pak si uvědomil že to je špatně a najednou bylo pozdě :joy:

Chyba jasně z obou stran !
Větší brankáře, protože i kdyby si uvědomil, že nemůže do ruk, nemůže nechat Benzemovi prázdnou bránu… A mohl to kopnout do autu, na roh, ale byl to opravdu fail !
Nicméně minimálně 2 penalty měl Bayern kopat, ale toto je musí poradně mrzet :cold_sweat::joy:

No na druhou stranu… pro mě je tohle stej ná chyba, jako když útočník nedá penaltu nebo netrefí z metru prázdnou bránu. Chudák golman - dlouho se teď bude řešit, jak to zahrál, ale na útočníka by se v podobný hrubce rychle zapomnělo :smiley: