Program fotbalových turnajů - jaro 2019


#1

Ahoj trenéři!

V únoru nám startují hned tři fotbalové fantasy turnaje, pojďme se podívat na jejich program!

Česká liga se vrací 8. února se zbývajícími 11 koly základní části. Turnaj je již otevřen a bude se v něm bojovat o celkem 80 000 Kč. Po základní části se chystáme vypsat další, samostatný turnaj k nadstavbě, kde si zahrajeme o dalších 45 000 Kč. Více informací najdete na stránce Ceny.

Připomínáme, že Party (miniligy), pokračují plynule dále. Vaše skóre v partách se počítá na celou ligovou sezónu dohromady a není rozděleno podle turnajů.

Liga mistrů přijde 12. února a i k ní už připravujeme nový turnaj, otevřeme ho již brzy. V této jarní části budeme hrát o 60 000 Kč a podrobnosti, jak výhry rozdělíme mezi kola a celkové pořadí, ještě připravujeme.

Jarní turnaj Premier League trochu netradičně odstartujeme 22. února 27. kolem ligy. Tento termín jsme zvolili z organizačních důvodů. Čeká nás 12 kol, kdy si za jednotlivá kola a celkové pořadí zahrajete celkem o 110 000 Kč. Podrobnosti o tomto turnaji také už brzy najdete v sekci Ceny.

Extraliga nám běží až do konce základní části a bude následovat březnové play-off, jako vždy.

Přejeme vám hodně zábavy ve hře!

Sazka Fantasy


#2

Parada-uz se tesim,…


#3

Já také…jupííí :slightly_smiling_face:


#4

Jen skromný dotaz,v minilize bude extraligový souboj končit také až po play off,nebo se začne nový po ukončení zákl.části?Zřejmě za A,ale radši se ujistím .Díky za odpověď :wink:


#5

Super praca Sazka Fantasy!! :stuck_out_tongue: :smiley:


#6

Miniiligy jedou až do konce sezóny a v hokeji tedy i včetně playoff :slight_smile:


#7

Super
…uz to mame za par


#8

Dotaz na SF: Proč je u dnes načaté klasické 1.české fotbal.ligy odměna jen pro prvních 15.míst a ostatní nedostanou alespoň ty tokeny? Tuším, že se dávalo 30 “mičudek” pro zhruba pro 1/3 celkového pořadí. Děkuji za pochopení a odezvu.


#9

Ahoj Dýňáku :slight_smile: jedná se o malou chybu, která vznikla nepozorností. Tokeny samosebou v cenách budou :slight_smile: