Program extraligového play-off turnaje

#1

Nazdar trenéři!

Těžko uvěřit, ale je to už potřetí, kdy na Sazka Fantasy připravujeme turnaj k extraligovému play-off.

Turnaj začíná 11.3. s prvním play-off zápasem a bude se skládat obvykle z 1-2denních kol, tak, aby v každém kole každé mužstvo mělo jen jeden zápas. Během turnaje a za celkové pořadí si ti nejlepší trenéři rozdělí výhry za 60 000 Kč.

Ceny za celkové pořadí: 1. místo - 9 000 Kč, 2. místo 5 000 Kč, 3. místo 3 000 Kč a následujících 26 míst po 500 Kč.

První kolo turnaje otevřeme co nejdříve po zveřejnění zápasů.

Party (miniligy) jako vždy pokračují plynule dále ze základní části. Skóre v partách (duely i celkové body) se nerozdělují na turnaje (základní část a play-off), ale na celé sezóny. Ačkoliv tento systém není vždy ideální, není v tuto chvíli technicky možné skóre v partách rozdělit na jednotlivé turnaje / části sezóny.

Do turnaje nebudou zařazeny zápasy z baráže, turnaj je určen pro skutečně to nejlepší z českého hokeje. Barážové zápasy ale můžeme vypisovat v samostatných denních soutěžích mimo turnaj, kde budete moci vyhrát tokeny navíc.

No a hokejku si rozhodně nechte po ruce, protože ji už brzy budete potřebovat i na květnové MS !

Přejeme trpělivost při stavbě týmu!

Sazka Fantasy

19 Likes
Baráž 2019
#2

Zdravím. Dnes jsem si všiml chyby ve vysledkách. Liberec porazil Ml. Boleslav 3:2, ale žádný z hráčů z Liberce nemají body a to nastoupili. Kupříkladu Tomáš Filipi byl vyhlášen nejlepším hráčem ale body tam nemá. Šlo by to prosím fixnout. Děkuji

2 Likes
#3

Ahoj @Ghast, díky za upozornění, víme o tom a vypadnutí dat už řešíme. :beer:

3 Likes