Přicházím s nabídkou kvalitního... souboje fanoušků

Dámy, pánové, děti, starci, bytosti bezpohlavní či vícepohlavní, zkrátka všichni, kdo rádi dáváte dohromady fantasy sestavy, opět k vám přicházím s nabídkou kvalitního… souboje part. Už víc než rok se v něm utkávají fanoušci českých fotbalových ligových i neligových klubů. Každé prvoligové kolo se jejich fantasy body počítají do průměru jejich klubové party. Kdo hraje?

Vznikají i další týmy, které se chtějí zapojit a sbírají členy, např. Sparta Praha “B” nebo Sigma Olomouc. No a pokud vám právě ten váš klub chybí, zkuste ho založit, najít ideálně aspoň 5 spolubojovníků (klidně mi napište a já s tím pomůžu) a zapojit se třeba už teď na podzim do nového ročníku. Je potřeba tu plzeňsko-budějovicko-brněnskou hegemonii konečně rozbít. :smiley: Tak pojďte do toho s námi, požádejte přes uvedené odkazy o přijetí do part nebo napište kapitánům, je to zábava a hec s meziklubovým nábojem. Aktuálně tahle sranda baví asi 120 hráčů Sazka Fantasy. Na závěr obrazové odměny za to, že jste to dočetli do konce, každý ať si vybere tu, která se mu líbí (Míra Pelta v akci, holandská reprezentantka Anouk van Hoogendijk):

11 Likes

No, nevím nevím, Míra je možná dokonce trochu vyvinutější… Ale asi to vyhraje Anouk. :wink:

1 Like

Obávám se, že založit ligu FK Třinec nemá smysl. Vždyť těch pár lidí, co chodí na fotbal by se dal spočítat na prstech jedné ruky, krize, nekrize :joy:

2 Likes

Do party Sigma Olomouc se nedá přihlásit - nepřijímá žádosti. :thinking:

Díky za upozornění, opraveno.

1 Like

Sigma už má 4 hráče, dělí nás jen krůček od možnosti postavit kompletní olomoucký tým do příští sezóny. Najde se ještě nějaký fanoušek? Nebo někdo, kdo fandí jinému moravskému týmu a byl by ochotný spojit se Sigmou síly a vytvořit Olomouc&Karviná, Olomouc&Přerov, Olomouc&Zlín… nebo cokoli jiného? Napište mi!

5 Likes

Třinec jde vypomoci Sigmě. Jednání byla dlouhá a nekompromisní, ale vedla k dohodě :slightly_smiling_face:. Zároveň sháním alespoň 1 hráče, který by se přidal k hokejovému souboji part po bok Třineckých Ocelářů :wink:

2 Likes

Paráda!
sigma%20t%C5%99inec

2 Likes

Tímto zvu všechny fanoušky třineckého fotbalu do party Sigma Olomouc a FK Třinec. Vstupte tudy!

2 Likes