Premier League 2018/19 na Sazka Fantasy

AKTUALIZACE:

Ahoj všem,

tak ještě změna, z organizačních důvodů podzimní turnaj PL prodlužujeme až do 26. kola, které se hraje 9. února 2019. Jarní turnaj tedy začne až k 27. kolu.

Tímto posunutím bude jarní turnaj lepší, než kdyby začínal už v lednu. Děkujeme za pochopení!

9 Likes

Díky za info, doufám, že to bude napínavé až do konce :smiley:

1 Like

Pro tebe to rozhodně napínavý bude :beer: držím palce :wink: 20 bodů se zdá být dost, všichni ale víme, že to může dohnat dobře trefený kapitán. :slight_smile:

jestli zbyva 9 kol do konce ,tak je to nic… to muzu stahnout za jediny kolo a nebo naopak ztratit 2x tolik :smiley: tak uvidíme, třeba se zadaří více, jak na MS v hokeji kdy jsem skončil celkově 5. myslim :smiley:

No je jasný, že pokud se takhle budeš držet i nadále, místo štědrovečerní večeře i silvestru budeš ležet ve statistikách :slight_smile:

A sakra, já si ty 100bodový zisky naplánoval na jaro. No nic, tak změna taktiky.

Ahoj všem,

tak ještě změna, z organizačních důvodů podzimní turnaj PL prodlužujeme až do 26. kola, které se hraje 9. února 2019. Jarní turnaj tedy začne až k 27. kolu.

Tímto posunutím bude jarní turnaj lepší, než kdyby začínal už v lednu. Děkujeme za pochopení!

4 Likes

To snad neee :smiley:

Třeba díky tomu vyhraješ s rekordním náskokem :beer: Promiň, fakt to nejde vymyslet lépe

No, to spíše ne :smiley: Však v pohodě, aspoň bude sranda :smiley:

Jenom taková drobnůstka… nešlo by vyrovnat pro příště třeba odměny ? nějak mi přijde divný, že celkový vítěz v LM vezme 20k a přitom se hraje jen 6 kol :smiley:

1 Like

Jde o to, že každá soutěž má svůj rozpočet na odměny. Sice vítěz LM bere 20K, v rámci jednotlivých kol je ale vyplaceno o poznání méně peněz, než během PL…

LM je top soutěž v reálu, kde se točí velké peníze, tak proč by tento model nemohli kopírovat. Myslím, že to mají nastavené dobře. Navíc tyto krátkodobé soutěže jsou daleko težší než soutěž na cca 15-20 kol. Těch 6 kol musíš poskládal velmi dobře, tady se chyba neodpouští. U dlouhodobější soutěže si můžeš dovolit nějaký ten výpadek a pořád máš šanci na celkové vítězství, u LM se ti to stát nemůže.

4 Likes