Předvánoční losovačka Lucky Losers o 30 000 Kč!

Ahoj trenéři,

blíží se nám už třetí slosování o 30 000 Kč pro členy Fantasy+ ! Takže pokud se vám poslední dobou nedaří ve hře, ale chcete zkusit svoje štěstí, stačí splnit následující podmínky a budete zařazeni do slosování:

• Nejpozději do 4.12. musíte mít členství Fantasy+

• V období 1.11. až 4.12. musíte mít alespoň jeden vsazený tým

• Ve stejném období nesmíte v Sazka Fantasy vyhrát žádnou finanční výhru (ani kredit použitelný na Sazka.cz)

Všichni tito trenéři budou následně zařazeni do slosování o 30 x 1000 Kč na herní portál Sazka.cz. Slosování proběhne do 18.12. a výherci budou kontaktováni emailem.

Trenéři, pokud nevyhráváte ve hře, přejeme vám alespoň hodně štěstí ve slosování!

Sazka Fantasy

12 Likes

Co si mám představit pod třetím bodem ?. To jako když vyhraju finanční výhru na portálu sazka.cz v loterii,hrách,losech nebo v kurzovém sázení, tak jsem diskvalifikován? Pokud ano, tak mi přijde trochu podivné zvěřejnit pravidla 14.11. s datem platnosti od 1.11. Prosím o vysvětlení.

4 Likes

[quote=“SazkaFantasy, post:1, topic:12181”]

• (ani na Sazka.cz)
    Ahoj, já si myslím, že je to myšleno tak, žes nesměl vyhrát cash (to se dá přece vyhrát) a nebo odměnu na sazka.cz.
1 Like

Přesně jak píše @Matesspatik, je tím myšlena výhra hotových peněz na sazkafantasy nebo výhra kreditu na sazkafantasy použitelného na Sazka.cz. Výhra přímo na sazka.cz se do toho podle mě nepočítá.

2 Likes

A když jsem vyhrál teď těch 250 mega ve sportce,tak bych mohl být zařazen do slosování,to se netýká SF…to víte,každá korunka dobrá… :joy::joy::joy:

5 Likes

Ahoj všem, kolega se ne úplně přesně vyjádřil :slight_smile: Mimo slosování jsou všichni, kdo na Sazka Fantasy vyhráli odměnu buď na portál sazka.cz anebo hotovost na bankovní účet. :slight_smile:

5 Likes

Je to tak. Text jsem upravil.

3 Likes

Zdar, a co ty jenž už v Lucky Losers někdy vyhráli ale splní podmínky, ty budou taky ve slosování?

Ahoj, ano, budou tam všichni bez ohledu na výhru v jiné losovačce :slight_smile:

2 Likes

No to ale není fér, neb ty kdo něco vyhráli v losovačce už nejsou Losers! To jsou ty co ještě v losovačce nevyhráli ty tam mají být :wink:

1 Like

Proč ne? V pravidlech je uvedený termín 1.11. až 4.12.a v tomto termínu se nelosovalo. Takže i předchozí výherci splňují pravidla pro toto losování.

1 Like

Zdravim tesim se na slosovani doufam ze urvu super vyhru Lados.

Držíme palce, v příštím týdnu už se dozvíte výsledky :slight_smile:

2 Likes

Ok ale musíš skoro tam kde je možné použít trenèrku Holkangel:stuck_out_tongue_winking_eye: