Poukaz 300 KČ

Vyhrál jsem poukaz na sázení, ale asi ho nevyužiju. Nevím, jestli je to možné, ale nevyměnil by někdo ten poukaz za řekněme 100 tokenů?

3 Likes

Bohužel to asi nepůjde. Tokeny nejdou převádět mezi hráči a myslím, že už ani ta výhra nejde převést na někoho jiného.
Nejsem si teď jistý na 100 percent (taková malá vsuvka pro Roka ať se necítí diskriminovaný :smiley:) a nechce si mi to hledat, ale mám dojem, že výhra je vázaná na e-mail, kterým jsi se zde registroval. Nebo tak nějak podobně.

1 Like

Já to vyměním kdo chce ať pise

Poukaz 300,- Kč na Sazka sázení? Mělo by to jít směnit za 500 tokenů, stačí jim napsat na email

Za 1500 tokenů. Viz obchod.

2 Likes

Za 1500 tokenů koupíš 300,- poukaz
za 300,- poukaz dostaneš 500 tokenů

Nedávno jsem to právě takto směnil, za 500

Klidně za všechny :upside_down_face: jestli to jde

Odměna 300 Kč na Sazka.cz - cena 1.500 Sazka Tokenů
Dostupných tento měsíc: 40
Odměna 200 Kč na Sazka.cz - cena 1.000 Sazka Tokenů
Dostupných tento měsíc: 40
Limit na osobu: Max finanční odměna 300 Kč za 3 měsíce

Před výběrem této odměny musíš mít založený herní účet na Sazka.cz s dokončenou plnou registrací a ověřením totožnosti. V objednávce uveď e-mail, telefon, jméno a příjmení účtu na Sazka.cz, na který chceš odměnu připsat. Doba na připisování odměn je cca týden - 14 dnů.

Svou odměnu si vybereš tak, že napíšeš na fantasy@sazka.cz ze své e-mailové adresy, kterou jsi registrován/a do hry a uvedeš, jakou odměnu chceš.

Ahoj, zpětně to nesměňujeme za 1500 tokenů. Protože to není běžný, abychom dávali tokeny místo peněz, občas ale kolega vyjde vstříc a připisuje 500 tokenů.

1 Like

Jo jasné hned kjgjookhnl

Vyměním dám klidně 200

1 Like

Myslím, že to už nie je aktuálne. :slight_smile:

darkin97 myslim si že to nejde [quote=“darkin97, post:1, topic:12170, full:true”]
Vyhrál jsem poukaz na sázení, ale asi ho nevyužiju. Nevím, jestli je to možné, ale nevyměnil by někdo ten poukaz za řekněme 100 tokenů?
[/quote]