Poděkování hráčům z mé party

Chtěl bych i zde na diskuzi moc poděkovat všem hráčům z miniligy BEST HOCKEY.Odehráli jsme celou dlouhou extraligovou sezonu,vyhráli jsme několikrát souboj part a o konečné vítězství se bojovalo až do samotného konce.Moc si cením toho,že většina z Vás pravidelně ukládala sestavy,občas se našel odpadlík,ale ten se vždy nahradil.Měli jsme mezi sebou i dvě ženy,které se praly jako lvice,smekám klobouk,moje přítelkyně pro moje hraní nemá moc pochopení :smile:.Ještě jednou tedy všem moc díky a už se těším na MS s vámi…no a samozřejmě i na příští extraligovou sezonu :+1::+1::+1::beers:
Přikládám celkovou tabulku:

8 Likes

:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face: I v letošní nové extraligové sezoně se v hokejové minilize BEST HOCKEY nebude hrát jen o prestiž,vítěz extraligy si v baťůžku odnese 1000 tokáčů,o motivaci snad postaráno,tak za pár dní …LETS GO :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

3 Likes

rád bych se zúčastnil- děkuji Kraca

Ahoj Kraco ,liga je od minulé sezony plná,pokud by letos někdo nezačal hrát,budeš první přijatý ( jednička draftu :slightly_smiling_face:)…hezký víkend :wink:

Sekyrko,jsem v parte,ale hral jsem s vama je M.S. v hokeji.Takze vidim,ze Kraca je 1 nahradnik,ja bych byl druhy,takze bych naskocil do 3 ci spise 4 kola a to uz je ztrata na celo velika.A jeste muzou vsichni hrat,takze at se dari.Hrajeme spolu jinde,takze v poho.Mejte se.

Pokud bys mel volno kolo pred koncem a potrebovals doplnit na plny stav,napis,to bych dosel.

Ahoj škodovčičko,od MS jsi naskočil do miniligy,tudíž si v ní evidován i pro letošní extraligu,takže hraješ od prvního kola :slightly_smiling_face:

Ja ale jak jsi posilal ty screeny,tak jsem se tam nenasel.Tak to zustanu.Vis,ze hraju porad,stale a s velkou chuti/zatim/D.Koukam,ze na te Vuelte si to zase rozdame/o chvostik/.DD.

1 Like