Pocitani vysledku v duelech minilig

Nevim,jaka je kontrola pocitani prumeru.Ale ponevadz mam docela smysl pro pocty/takzvane kupecke a kalkulacku nepouzivam/ zdali se mne vysledky a nasledny prumer nejmenovane miniligy jine,nez-li by meli byt.A taky ze ano.Vysledny prumer po spocitani vysledku hracu a vydeleni byl o 0,9 mensi,nez-li udany.To mne vychazi,ze dotycny se sekl cca o 10 bodu v souctu.Nevim,zda to neco zmeni v bodech,ale jsem pro fer hru a chtelo by to poradnou kontrolu.Jmeno party si necham pro sebe a priste je zkontroluji jeste jednou.Ale myslim si,ze to neni umysl,verim,ze vsichni se snazi hrat fer a na rovinu.Honza,.-xd

Ahoj, něco jsem ti poslal “inkognito”, jenom obecně bych se rád zeptal, jestli myslíš kaprligu, nebo souboj minilig…
U nás (stejně jako v souboji - předpokládám) to samozřejmě přepočítáváme a zatím vždy jsem se min. se zaokrouhlením na celé body shodl… AS

:thinking: Je třeba si uvědomit,že jak Kaprliga,tak souboj minilig české ligy a angl.ligy nejsou ofiko projekty Sazka fantasy,ale pouze dobrovolnou iniciativou čtyř nadšenců,kteří chtějí,aby se co nejvíce hráčů bavilo,žádnou z těchto soutěží SF nedotuje žádnými peněžními výhrami,hraje se pouze o zábavu a trochu té prestiže.A pokud se stane někde chyba při počítání,stačí napsat a oprava nastane,nejsme roboti,chyby se stávají.A věř,že jak me2d,tak já ,antonioslavia7,svexa,či Weroxx to děláme ve svém volném čase a někdy ten čas fakt není.Nevidím nejmenší důvod,proč by zde někdo měl hrát nefér ,proč proboha :face_with_raised_eyebrow:.Mrzí mně tahle kritika,možná by bylo nejlepší,kdyby sis zkusil jedno kolo vyhodnotit,pak bys to možná bral jinak :wink:…Hezký den :wink:

8 Likes

Podivej Jirko.Pisu si jeste soukrome o tomto tematu s Antonioslaviem 7 a napsal jsem mu,ze to neni treba hrotit,ze to zrejme nebyl umysl,ale jen prepis o 10 bodu.Pokud chces,muzes mi napsat soukrome a vysvetlim Ti sve duvody tohoto vlakna.A uz to padlo na urodnou pudu,mozna Ti Antonioslavia7 ktomu neco rekne.Mej se ,hezky den.

1 Like

Za mě není potřeba nějak vířit vody, se Skodovickou jsem si napsal, on mi to rozumě zdůvodnil, já jsem mu řekl svůj pohled, v podstatě jsme se ve všem v poklidu shodli, já si spíš vážím toho, že někomu dalšímu stojí ten volný čas za to, aby to ještě sám počítal…

4 Likes