Play off

Do vyřazovacích bojů jsem se dobře bavil, ale dnes se musím zeptat: “Kde udělali soudruzi z NDR chybu?” Nevím, jak to bylo při MS v hokeji, nehrál jsem ho, ale to se nijak nehodnotí postup? Myslím, že vítězství v play off je důležitější než v zápasu ve skupině, i penalty by měly být nějak hodnoceny +/-. Subašič je hrdina Chorvatska, když chytil 3 penalty z 5 a v bodování má NULA bodov!!! To si děláte srandu?

1 Like

V pravidlach pise, ze body sa ziskavaju za zapas, bez predlzenia alebp penalt. Cize po 90’ uz nedostanes ziaden bod. Vsetci to mame s pravidlami rovnake, cize sa niet na co stazovat.

Vždy bude systém stejný pro vsechny.jen může být lepší :slight_smile:

Roko, já to pochopil, že se body udělují i za prodloužení, až penaltový rozstřel se nepočítá. Podle mě by měl mít Modřič mínus body za neproměněnou penaltu (a to ho mám v týmu) . Bylo by divné získávat body za odehraných 60 min, vítězství, rohy, čistý štít i s prodloužením, ale penalty nebo obdržené branky tam zmíněny nejsou. Uvidíme co na to admini.

Pravidla říkají: Ve fotbalových soutěžích získává sportovec body za vítězství v utkání a za utkání bez obdržené branky pouze v případě, že odehrál více než 60 minut včetně případného prodloužení a nastavení. Stejně tak záložníci a útočníci získávají body za rohové kopy pouze, pokud odehráli více než 60 minut včetně případného prodloužení a nastavení. Z fotbalového penaltového rozstřelu se do statistik hráčů nezapočítává žádný výkon.

1 Like

A protože to kluci z fantasy dělají dobře a snaží se pořád posouvat dál a různé hru vylepšovat tak je myslím dobrý se ozvat že ne vše je úplně v poradku. Protože věřím že se nad tím zamýšlí a třeba upravi :slight_smile: hra šlape parádně a díky ze ji dělají

Jestli počítat do bodování i penaltový rozstřel je na diskusi a případně změnu pravidel, ale na to je už momentálně pozdě. Snad pro příští turnaj. Hodně by to ovlivnilo bodování.

1 Like

Ano, v pravidlach pise, ze body sa ziskaju za 60 min. vratane predlzenia, ale uz minule tu admini spomenuli, ze ro je chyba v pravidlach, ze to musia opravit. Preto aj spominany Modric nema minusove body za nepremenenu penaltu, ktora bola v predlzeni. Kazdopadne je potreba upravit tie pravidla, aby uz nedochadzalo k nedorozumeniam.

Ale body za rohy Chorvatům připsali a to měli pouze 3 v utkání a 2 v prodloužení.

Admin minulé mluvil o nastavení ne o prodloužení :slight_smile:

Podle mě by se to pro příští turnaj mělo upravit a body by se měly získávat i v prodloužení a body za výhru i za vyhraný penaltový rozstřel.

Po MS by mal byt kazdemu zaslany nejaky dotaznik, tazke podla toho by sa mali pridat nejake sporty/ligy a mozno by malo dojst aj k uprave bodovania, takze uvidime.

Věc se má následovně.

• Penalta z prodloužení a výkony z prodloužení se počítají - body za neproměněnou penaltu doplníme, omylem se nenačetly. Rohy z prodloužení se počítají.

• Penaltový rozstřel se nepočítá vůbec. Ani výhra z něj. Kdyby se to počítalo, bylo by za to nepoměrně vysoké množství bodů ve srovnání s běžnou hrou. Teoreticky bychom mohli změnit pravidla a započítávat tu výhru.

3 Likes

Myslím, že minimálně výhra po penaltách by se měla počítat, prostě postoupili, tak museli snad vyhrát :smiley:

Do tohoto turnaje už to měnit nemůžeme, ale do budoucna.

2 Likes

Myslím,že bydy pro střelce vítězné penalty,(jako v hokeji) a body za vítězství by byly fajn.Ale je to na zamyšlení do budoucna
Jarda

Za mě body z penaltového rozstřelu určitě ne, za vítězství po penaltách určitě ano.

1 Like

Berte to jako podnět k vylepšení, ani teoreticky jsem nepředpokládal, že se bodování den ze dne změní. Myslím si, že je to chyba a že se v pravidlech bodování na něco pozapomnělo. O prodloužení nebo nastavení jsem tam nic neviděl. Za mě bych to viděl na započítání bodů za vítězství a ocenění proměněné/neproměněné penalty v rozstřelu +1/-2 jak u hráče v poli tak s opačným znaménkem u brankáře. Toť můj konstruktivní návrh! :slight_smile:

1 Like

V pravidlech to je napsané o prodloužení i penaltovém rozstřelu, ale asi je to pro mnoho lidí dost složité se k nim prokousat. Možná by bylo lepší to dál na viditelnější místo. Tato situace je poprvé, ve fotbale se play off ještě nehrálo a je dobře, že jsi napsal svůj názor. Od toho tu je diskusní forum, aby admini získali zpětnou vazbu od hráčů a popř. ukojili jejich choutky na změnu pravidel. Uvidíme co se změní pro příště.

Souhlasím :smiley: , tato změna by se mi taky líbila jelikož např. v hokeji se body za vítězství počítají i po nájezdech.

Myslím, že by to bylo správné změnit. V hokeji se body za vítězství počítají i po nájezdech, tak proč ne u fotbalu.