Platnost výhry

ahoj :slight_smile: chtěl jsem zeptat, jak dlouho platí výhra 300 kč do sazky? vyhral jsem je dnes a predtim 30.1. 2019 tak jsem se chtěl zeptat, zda platí ještě oboje a případně, jak mohu tyto výhry realně získat. Děkuji vám, hezky den přeji :slight_smile:

1 Like

“Jak získám vyhranou finanční odměnu na portál Sazka.cz?
Po vyhodnocení soutěže rozesíláme všem vítězům e-mail, ve kterém žádáme hráče o údaje k hernímu účtu na Sazka.cz. Poté, co údaje obdržíme, je co nejrychleji předáváme kolegům, kteří připíší odměnu nejpozději do 30 dnů. Obvykle tento proces ale netrvá déle než pár pracovních dní. Pokud vám email nepřišel, podívejte se do sekce emailu Spam anebo Hromadná. Pokud email nenajdete ani tam, ozvěte se nám na fantasy@sazka.cz.”

2 Likes

Presne, ako cituje svexa. Ak ti prisiel mail, tam to vsetko pise. Ak ti ale neprisiel, to je uz ina vec. Pockaj este par dni a ak nepride ani potom, kontaktuj Sazku Fantasy. :wink:

1 Like

Děkuji za reakce… Email mi přijde vždycky, ale vždycky stejný, obsahem je jaký jsem měl hráče, kolik který získal bodů. Zrovna koukám na email z kola 29-30 ledna, kdy se mi to podařilo a žádné info a ze včerejška teda vůbec žadný. Nebo jsem úplne dutej už :smiley: Každopadně se kdyžtak ozvu. Ještě poslední věc, je pravda, že je tady limit 300 kč za tři měsice? tedy když se mi to podařilo dvakrát vlastně za měsic, tak platí jen jedenkrát 300 kč? Díky, byl to poslední spam, mějte se :slight_smile:

Nie, nie. Vyhrat mozes hocikolko. Aj milion, ked sa ti podari. 300 Kč na 3 mesiace je limit, kolko si mozes kupit v obchode. :wink:

2 Likes

Podívej se jestli ti to nespadlo do spamu.

1 Like

nic nic, ale nevadí, já večer kdyžtak napíšu na sazka. Děkuji vám všem za reakce :slight_smile:

1 Like

Také jsem vyhrál, ale nemám a ani si nechci zakládat účet na sazka, jde tu výhru převízt jinak? Případně, když si založím jen dočasný účet můžu jen vybrat výhru a nechat “propadnout” ten dočasný účet.

2 Likes

Napiš nám na mail :slight_smile:
Jinak díky bando za reakce a záskok :beer:

1 Like

Nelze ani vybrat a ani zvolit jinou výhru.

1 Like

Niet za co Neshpvi. Rad ta zaskocim, ked tu nie si. :wink: :beers:

2 Likes