PF 2018 & nová SAZKA FANTASY

#1


25.1. 2018

Zdravíme všechny trenéry!

Přejeme vám úspěšný start sportovně nabitého roku 2018. Čeká nás spousta sportovních zážitků - za pár týdnů začíná Zimní olympiáda, startuje jarní pronásledování Plzně v osobnostmi nabité HET lize, Real Madrid bude v lize mistrů usilovat o zlatý hattrick. Kromě toho nás čeká hon na Manchester City v Premier league a potom si vychutnáme sportovní vrchol tohoto roku, Mistrovství světa v hokeji i ve fotbale.

Celý rok 2017 jsme sbírali data a vaše doporučení. Na základě těchto podnětů jsme se rozhodli přidat do naší hry dlouhodobé turnaje – možnost vytvořit pouze jednu sestavu, která se přenáší a kterou můžete po dobu turnaje libovolně upravovat. Tyto turnaje se postupem roku stanou hlavním obsahem celého Sazka Fantasy. Denní soutěže budou v menším rozsahu pokračovat, a to zejména jako VIP soutěže za Sazka Tokeny. Turnaj „Zimní hry“ je už vypsán a můžete v něm soutěžit o ceny pro nejlepšího trenéra turnaje (20 000 Kč), skvělé ceny pro vítěze každého kola (rozdáváme 25 000 Kč v každém kole), ceny za nejlepší sestavu turnaje (9 000 Kč) nebo o cenu útěchy. Celkem na vás čeká přibližně 400 výher a přes 215 000 Kč ve výhrách!

Vzhledem k nabitému sportovnímu kalendáři jsme museli novinky do hry přidat už minulý týden, což se bohužel neobešlo bez drobných komplikací, za což se vám omlouváme. Naštěstí jsme o žádná data a sestavy nepřišli a veškeré soutěže byly opraveny.

Nová verze hry obsahuje následující vylepšení

  • Turnaje, v rámci kterých se soutěží o ceny za celkové umístění i jednotlivá kola

  • Přenášení sestavy v rámci turnajů

  • Nová a několikanásobně rychlejší mobilní verze hry

  • Handicap umožňující vsazení týmu s rozpočtem nad 100 milionů

  • Rychlejší a přehlednější výběr hráčů do týmu

Věříme, že nová verze hry vyvíjená ve spolupráci se společností Allodium se vám bude líbit. Budeme postupně přidávat další vylepšení a vše ladit podle vašich postřehů – vždy uvítáme kritiku. V případě jakýchkoli nápadů, námětů nebo dotazů se proto na nás obracejte prostřednictvím e-mailu fantasy@sazka.cz.

Ještě jednou děkujeme za přízeň, držíme vám palce a přejeme vše nejlepší v tomto sportovně významném roce!

Sazka Fantasy team

5 Likes
#2

Myslíte si že se banik zachrání

1 Like
#3

Těžko odhadovat. Určitě mají kvalitní tým, pro který by byl sestup obrovská ostuda. Navíc ve chvíli, kdy do 1.ligy asi postoupí největší rival Opava… Je tam pořád reálně třeba 5 týmů, který můžou spadnout a každej bod bude rozhodovat. Baník má teď formu, pokud dneska ale zaváhá s Bohemkou, bude u mě odepsanej. @Pipimoje Co si myslíš ty?

1 Like
#4

Nestihl jsem ti odepsat.Ale baník mě nezklamal. Myslím že se zachránil!! A co se týče Opav tak nebude mit peníze na ligu

#5

No uvidíme, byla by škoda, aby po tak dobré sezóně nepostoupili. Uvidíme, jak to všechno dopadne :slight_smile:

#6

Banik se udrží :slight_smile:
Spadne Brno a druhy tým si nedokážu odhadovat, ale bude to Dukla x Slovácko

#7

Dukla to urcite nebude.

1 Like
#8

Taky si nemyslím, že by to měla být Dukla… navíc po včerejší výhře nad Libercem :beer:

1 Like
#10

Super nápad
Nemám na to penize ani tokeny ale jinak dobré

#11

Banik do 5 místa možná pohár