Oznámení - Vyřazení 1. kola z turnaje MS hokej

Vážení trenéři,

omlouváme se za výpadek hry před začátkem včerejších prvních zápasů MS v hokeji. K problémům došlo kvůli přetížení stránek a selhání některých komponent hry. Sazka Fantasy je složitá hra, obsahuje obrovské množství dat (všechny sestavy, výsledky, sportovci…) a včerejší zátěž hry byla neočekávaně vysoká.

Již od včerejška děláme vše pro to, aby hra nadále běžela lépe a potíže byly minimální, přesto vám však doporučujeme si pro jistotu týmy připravit více předem a krátce před začátkem dalšího kola dělat jen zcela nezbytné úpravy.

Protože včerejší výpadek znemožnil velké části z vás si dokončit nebo upravit tým, rozhodli jsme se první kolo hokejového MS vyřadit z turnaje. Je to jediný způsob, jak zajistit, aby náš turnaj byl skutečné férový a aby se skutečně soutěžilo o to, kdo z nás je lepší trenér.

Běžné výhry za první kolo budou vyplaceny, ale body získané v prvním kole budou během příštích dní dodatečně odečteny z celkového pořadí turnaje/žebříčku. Odečtení bodů z žebříčku neuděláme ihned, protože je to technický zásah do hry a my teď soustředíme všechny síly na to, abychom zlepšili výkon hry. Až budou body odečteny, budeme o tom informovat.

Celkové pořadí turnaje se tak bude počítat až od druhého kola a vy si nyní můžete svůj tým znovu připravit!

Znovu se vám omlouváme a doufáme, že i přes tuto nepříjemnost vám hokejové mistrovství i Sazka Fantasy přinesou v příštích dnech mnoho zábavy.

Sazka Fantasy

9 Likes
Vypadek stranky
globálně přinuto #2

Hezký den…můj tým sice hraje…ale hodně lidí bylo asi hodně zklamaných…udělali jste to férově…souhlasím…přeji hezký den:+1::+1:

3 Likes

i za mě bohužel smutné,ale férové vyřešení… Osobně se mě to teda týkalo, již včera jsem tím přišel o cca 90b a ještě jsem měl 3 místa neobsazená, protože už stím prostě nešlo hnout , 40minut jsem se snažil stím něco udělat( v hospodě :slight_smile: ) a pak zklamaně koukal jak tam Rusáci sypou jeden gol za druhým…

1 Like

Díky @zorzz i @sekyrka za férový přístup k problému. Bohužel lépe to vyřešit nedokážeme, moc si vážíme vaší podpory.

2 Likes

Je to skoda, protože můj tým je na tom bodově výborně a zadarilo se… ale neda se nic delat, souhlasím že s těmi problemy nemohl každý postavit svůj tym tak, jak potřeboval, nebo dokonce nestihl vubec.

2 Likes

Je seznam hráčů kompletní? Nemůžu najít Barabanova…

1 Like

Ano, Barabanov je k dispozici.

1 Like

není…ted jsem zkousel

1 Like

Alexander Barabanov - ruský útočník je k dispozici.

1 Like

ok…uz ho vidim…diky

1 Like

Nemáš zač :+1: :beer:

1 Like

Prostě klasika, kolo se zadaří a pak tohle :persevere: no nic, jedeme dál:grin:

1 Like

Tak předvedeš znalosti snad i dnes :slight_smile: Víme, že to není ideální, ale je to nejférovější možné řešení.

1 Like

proč jste tedy neukončili kolo už noci, teď už jsem zase nestihnul postavit mančaft na druhý kolo, respektive hraju dál, ale ne s výměnama, které jsem chtěl udělat
za mě tedy 3-

1 Like

Ahoj @JURACLUB. Taková varianta není možná.
O řešení jsme navíc včas informovali…

1 Like

Tak to je tvůj problém že jsi nestihl sestavit, nee?:slight_smile:

1 Like

a není ten problém u těch, co si nestihli postavit mančaft dříve ???

1 Like

Tak ty si stezujes ze nemáš tým pro 3kolo

1 Like

Kdy odstraníte z celkového pořadí to 1. kolo?

1 Like